KrásaMóda

7 tipů na krásu podle Kate Middleton: Inspirujte se

7 tipů na krásu podle Kate Middleton: Inspirujte se

Kate Middleton je idolem a žen po celém světě. Vždy krásná, upravená, elegantní a usměvavá. O její bezchybný vzhled se stará tým profesionálů, to ale neznamená, že se u ní nemůžete inspirovat. Poradíme vám, co nosit a jak se líčit. Tady je pár beauty tipů, díky kterým budete i vy vypadat jako princezna.

1. Krásné a upravené vlasy

První, čeho si na Kate Middleton všimnete, jsou pravděpodobně její vlasy. Vypadají vždy nejen upraveně, ale i zdravě. Jsou bohaté a jejich barva působí přirozeně. To vše se však neobejde bez kvalitní vlasové kosmetiky a péče. Mezi oblíbené značky Kate Middleton patří značka vlasové kosmetiky Kérastase. Vyzkoušejte ji i vy. Vlasy nosí Kate Middleton většinou volně nebo ve falešném culíku. Jen málokdy ji uvidíte s vlasy staženými do gumičky.

Kate Middleton během ceremonie

2. Dokonalá pleť

Kate Middleton působí vždy upraveně i díky tomu, že je její pleť bez poskvrnky. Jak na to? Zkuste používat šípkový olej, tak,jak to dělá ona. Vaše pleť bude hydratovaná a bez skvrn. Šípkový olej navíc posiluje pružnost pokožky obličeje a zmírňuje projevy stárnutí. A kdyby se přeci jen nějaká vráska objevila, nevadí, i Kate Middleton jich pár má a nikomu to nevadí. Vypovídá to o ní, že se nebojí s grácií stárnout.

3. Líčení

Kate Middleton ráda používá dekorativní kosmetiku značky Bobbbi Brown a její nejoblíbenější řasenkou je legendární Hypnose od Lancôme. Princezna se snaží, aby její líčení vždy vypadalo přirozeně, a tak volí spíše jemné odstíny. Po rtěnce nasahá příliš často, na rty většinou používá jen balzám či lesk. Nebojí se však použít bronzer, díky čemuž její obličej není nikdy bledý a ona tak nevypadá nemocně či unaveně.

4. Elegantní outfity (klidně z konfekce)

Kate Middleton nemá ve svém šatníku pouze luxusnější kousky, ale sahá i po oblečení z konfekce. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste si pořídili stejný kousek jako ona. Pokud to ovšem stihnete, než se vyprodá, protože jakmile si princezna něco z konfekce oblékne, okamžitě toto zboží mizí z obchodů a e-shopů.

5. Nenápadná manikúra

Méně někdy znamená více a princezna Kate to ví. Proto je její manikúra vždy jemná a decentní. Zářivé laky na nehty a dlouhé nehty u princezny pravděpodobně jen tak neuvidíte. Mezi její oblíbence patří lak v tělové barvě (značka Essie, odstín Mademoiselle).

6. Vůně

Toužíte-li alespoň pár dní v roce vonět jako princezna Kate, pořiďte si Orange Blossom od značky Jo Malone London. Obecně platí, že Kate má ráda čisté vůně s květinovými tóny.

7. Klobouky

Kate je členkou britské královské rodiny a bez klobouků se zkrátka neobejde. Naštěstí jí však klobouky sluší, protože přesné ví, jak je nosit. Nosí je na rozpuštěných vlasech a díky tomu její outfity působí nejen elegantně a šik, ale i mladistvě. Zkuste klobouky nosit jako ona a uvidíte, že si je také zamilujete.