Nehty

Klasická manikúra v roce 2023: 5 trendů, které budou hitem

Klasická manikúra v roce 2023: 5 trendů, které budou hitem

Máte ráda, když jsou vaše nehty hezké a upravené? Je to pro vás nezbytnost, protože pracujete v kanceláři nebo v obchodě a klienti mají vaše ruce na očích? Poradíme vám, jaké budou letošní trendy. Vyzkoušet můžete barevné laky, abstraktní vzory i nejrůznější ozdoby.

(Barevná) francouzská manikúra

Francouzská manikúra nikdy nevyjde z módy, takže pokud patříte mezi její fanynky, směle do toho. Chcete-li alespoň trochu změnu, zkuste barevnou francouzskou manikúru. Jak na to? Jednoduše. Postupujte jako obvykle, jen špičky nehtů nalakujte barevným lakem. Nemusíte se rozhodně omezovat pouze na jednu barvu, čím barevnější, tím lepší.

Piercing v nehtech nebo jiné 3D ozdoby

Kamínky, flitry, náušničky a jiné ozdoby. Není to úplně praktické, ale v letošním roce je to in. Při běžném nošení vám sice tyhle ozdoby na nehtech asi budou překážet, ale na speciální příležitosti se tato úprava nehtů hodí výborně. Výhodou piercingu v nehtech je minimálně jeho bezbolestná aplikace.

Mléčné tóny, nude nehty, přírodní nehty

Extravagance je vám cizí? Nevadí, v letošním roce naštěstí nic nezkazíte ani s mléčnými a nude tóny. Postarejte se o své nehty a nalakujte je tak, aby to skoro nebylo k poznání. Méně je někdy více.

Metalické nehty a chromový efekt

Nehty s chromovým efektem vypadají krásně a futuristicky. Pokud po nich toužíte, můžete použít lak na nehty s chromovým efektem nebo speciální chromový prášek, který se zalešťuje do laku. Na párty budete za hvězdu.

Abstraktní umění

Vsaďte na originalitu a vytvořte na svých nehtech vlnky, tečky, čárky nebo zkrátka to, co se vám zachce. Pro snadnější tvoření si můžete pořídit speciální zdobítko na nehty, se kterým vám tečky i vlnky půjdou jedna báseň.