Krása a módaVlasy

Jednoduchý společenský účes pro rok 2024: 6 slušivých nápadů

Jednoduchý společenský účes pro rok 2024: 6 slušivých nápadů

Je úplně jedno, jestli ještě stíháte vyrazit na nějaký ten ples, nebo máte během letošního roku v plánu navštívit svatbu či kteroukoli jinou společenskou událost. Těch příležitostí, jak se slavnostněji učesat, může být hned několik. My vám proto přinášíme nápady na jednoduchý společenský účes, se kterým zaručeně zabodujete.

Jednoduchý společenský účes 2023: inspirujte se slušivými nápady

Nevíte, co s vlasy? Jak se učesat? Jak sladit jednoduchý společenský účes se zbytkem outfitu? A jak při tvorbě účesu nestrávit u zrcadla hodiny? Nezoufejte, poradíme vám. Můžete zkusit některý z našich nápadů:

  • Zapletený cop
  • Ozdobný culík
  • Vysoký drdol s pramínky
  • Čelenka do vlasů
  • Rozpuštěné vlasy s ozdobou
  • Nízko posazený drdol

Zapletený cop

Pokud hledáte jednoduchý společenský účes, který je zároveň velmi vkusný a elegantní, zvolte klasický cop. Zaplétejte jej od vrchní části hlavy a klidně jej veďte k jedné straně. Pokud máte jemnější vlasy, nebojte se za spletený cop lehce zatahat a dodat mu tak na objemu.

Foto: Pixabay

Ozdobný culík

Někdy stačí málo a i z na první pohled obyčejného culíku se může stát vhodný kandidát na společenský účes. Udělejte si klasický culík a použijte různé ozdobné sponky, abyste jej oživili. Uvidíte, že culík, který je jinak docela nuda, bude vypadat skvěle.

Foto: Unsplash

Vysoký drdol s pramínky

Vyčesat si drdol není nic složitého. Podél tváře pak nechte splývat pár pramínků, aby váš účes nabyl lehce na hravosti a nepůsobil na první pohled tak usedle.

Foto: Pixabay

Čelenka do vlasů

Jak oživit jednoduchý společenský účes? Co třeba čelenkou? Pěkná, zajímavá a klidně i výraznější čelenka dokáže s vaším účesem hotové divy. I kdybyste si čelenku jen posadili do rozpuštěných vlasů, bude to vypadat dobře.

Foto: Pixabay

Rozpuštěné vlasy s ozdobou

Jestliže se vám nechce vymýšlet nic složitého, nechte si vlasy volně rozpuštěné a oživte je nějakou vlasovou ozdobou. Dneska je tolik možností, mezi kterými můžete vybírat. Velmi pěkně a elegantně vypadají různé korálky a řetízky.

Foto: Pixabay

Nízko posazený drdol

Posledním tipem na jednoduchý společenský účes je nízko posazený drdol. I zde můžete svůj účes něčím oživit, třeba čelenkou nebo stuhou.

Foto: Pixabay