Krása a módaVlasy

Účes pro družičku: 6 způsobů, jak se slušivě učesat v této důležité roli

Účes pro družičku: 6 způsobů, jak se slušivě učesat v této důležité roli

Dostalo se vám té cti, že můžete jít své kamarádce za družičku? Jen co zamáčknete slzy dojetí, začnete určitě přemýšlet nad spoustou věcí. Jednou z nich bude i účes pro družičku, se kterým na svatbě neuděláte ostudu.

Jak vybrat účes pro družičku?

Být družička je bezesporu důležitá role. V tomto postavení jste po nevěstě další v pořadí, ke komu se upírají zraky svatebních hostů. Nevíte, jak vybrat vhodný účes pro družičku? Vaším favoritem se může stát některý z těchto nápadů:

  • Romantické vlny
  • Květiny ve vlasech
  • Rozpuštěné vlasy
  • Ležérní culík
  • Vysoko posazený drdol
  • Mašle ve vlasech

Romantické vlny sluší každé ženě

Pokud vám to vaše vlasy dovolí, udělejte si pro tento výjimečný den vlny. Vypadají nejen velmi elegantně a vkusně, ale zároveň i jemně a romanticky. A romantika se na svatbu bezesporu hodí, není nad čím váhat.

Foto: Pixabay

Květiny ve vlasech oživí váš účes

Pokud se svatba bude konat v přírodním stylu, je jasnou volbou pro účes pro družičku květinová ozdoba do vlasů. Třeba pěkná čelenka, která se na takovém obřadu bude jistě krásně vyjímat.

Foto: Pixabay

Rozpuštěné vlasy neurazí

Mnohé ženy se samy sobě líbí nejvíce, pokud mohou mít vlasy volně rozpuštěné. Na takovém účesu není nic špatného. Pokud se vám líbí, když máte vlasy volně, jen do toho.

Foto: Pexels

Ležérní culík pro uvolněnou atmosféru

Pokud hledáte jednoduchý účes pro družičku a nechce se vám vymýšlet nic, nad čím byste u zrcadla strávili hodiny, pak vezměte jen pár vlasů z horní části hlavy a sepněte je do culíku. Zbytek nechte volně splývat.

Foto: Pexels

Vysoko posazený drdol je velmi elegantní

Drdol ještě nikdy nikoho nezklamal, zaručeně tak nezklame ani vás. Vyžaduje si sice trochu cviku, ale efekt je zaručený. Drdol působí velmi elegantně a ve spojení se společenskými šaty v něm budete vypadat božsky.

Foto: Unsplash

Mašle ve vlasech není špatný nápad

Nebojte se svůj účes pro družičku oživit výraznou mašlí. Můžete s její pomocí sepnout culík nebo si ji jen tak připnout do vlasů na temeni hlavy.

Foto: Pexels