Krása a módaVlasy

Jednoduché účesy do školy: 5 snadných a rychlých stylů pro rok 2024

Jednoduché účesy do školy: 5 snadných a rychlých stylů pro rok 2024

Jakmile ráno zazvoní budík, otráveně se po něm natáhnete. Vezmete si den předem připravené oblečení a ještě v polospánku zvládnete běžnou ranní hygienu. To poslední, co chcete před odchodem do školy řešit, je tvorba náročného účesu. Na to po rán fakt nemáte čas ani náladu. Proto vám dáme tipy na jednoduché účesy do školy, které vytvoříte během mrknutí oka.

Nápady na jednoduché účesy do školy

Málokterá slečna se chce po ránu parádit. Zvláště v takové dny, kdy jste se noc předtím učili do nekřesťanských hodin a ráno sotva mžouráte očima. Naše jednoduché účesy do školy vás nebudou stát víc jak pět minut času. A můžete mít na každý den ve školním týdnu jeden:

  • Copánky
  • Klasický culík
  • Culík na stranu
  • Rozpuštěné vlasy
  • Půl na půl

Copánky nepatří jen malým holčičkám

Mezi jednoduché účesy do školy, které zvládnete vykouzlit během chviličky, patří klasické copánky. Hoďte za hlavu předsudky, že je to účes pro holčičky. To je hloupost. Oživte je třeba mašlí nebo pěknou sponkou.

Foto: Unsplash

Klasický culík pro chvíle, kdy fakt spěcháte

Pokud vstanete pozdě a čas bude vaším nepřítelem, bude nejjednodušší udělat si na hlavě klasický culík a upalovat na první hodinu. Culíkem nic nezkazíte.

Foto: Unsplash

Culík na stranu, když chcete působit elegantně

Klasiku nechme stranou – směřujte culík k jedné straně. A když budete mít třeba pět až deset minut k dobru, můžete si prameny vlasů lehce natočit. Váš účes pak rázem bude vypadat ještě o chlup elegantnější.

Foto: Unsplash

Půl na půl je skvělý kompromis

Účes „půl na půl“ je kompromisem pro dívky, které chtějí něco jednoduchého, ale zároveň ne úplně obyčejného. Spočívá to v tom, že horní část vlasů stáhnete do culíku a tu spodní necháte volně splývat. Jednoduché a pěkné.

Foto: Unsplash

Rozpuštěné vlasy pro opravdové lenochy

Mezi jednoduché účesy do školy lze zařadit i tu variantu, kterou ocení ti nejlenivější z vás: rozpuštěné vlasy. Pokud se vám po ránu nechce cokoli vytvářet, prostě se jen učešte a jděte.