Krása

10 trendů v úpravě nehtů roku 2024

10 trendů v úpravě nehtů roku 2024

Ne nadarmo se říká, že nehty jsou naší vizitkou. Mít upravené a čisté nehty by v dnešní době mělo být pro všechny samozřejmostí. Avšak pokud si nehty ráda upravujete i jinak, než jen klasickou manikúrou, určitě vás budou zajímat nejnovější trendy v úpravě nehtů roku 2023. Nechte se inspirovat a při další návštěvě v salónu si nezapomeňte říct o změnu, abyste byla vždy trendy a šik.

Barevná Francie

Francouzská manikúra je klasikou, která nikdy nezmizí ani neomrzí. Letos bude trendy barevná francouzská manikúra – každá špička nehtu musí mít svou vlastní barvu duhy. Zakřivení špiček by mělo být do oblouku.

Mikro Francie

Dalším trendem v oblasti klasických nehtů bude miniaturní francouzská manikúra. Zakřivení špiček nehtů bude do hranatého tvaru a do úzké čárky. Přidejte k tomuto stylu výše zmíněný trend barevné Francie a máte 2 v 1 (bez zakřivení do obloučku).

Černo – bílý minimalismus

Tento trend vynesla zpěvačka Rihanna a posléze si všechny dámy zamilovaly bílé nehty s černými vzory. Fantazii se meze nekladou, důležité je pouze dodržet pravidlo černých vzorů na bílých nehtech.

Mléčné tóny

Při pohledu na tento trend pro rok 2023 mám chuť vypít sklenici studeného mléka. Tak přesně totiž nehty v mléčném tónu vypadají. V jednoduchosti je krása a právě mléčné tóny nehtů se stanou prvním trendem, který vyzkoušíme!

Neonově růžové

Křiklavé nehty v růžové barvě byly inspirovány novou kolekcí Valentina – Pink. S opálenou kůži ladí přímo dokonale, proto s tímto trendem počkejte na první sluneční paprsky.

Vintage vzory

Doplňte své nehty nálepkami ve stylu vintage. Určitě najdete své oblíbené vzory, kterými své nehty ozdobíte. Samolepky mají výhodu – můžete je kdykoliv vyměnit za jiné.

3D zdobení

Jestliže na sebe ráda poutáte pozornost, bude 3D zdobení nehtů tím pravým trendem roku 2023 právě pro vás. Můžete si na nehty nechat nalepit kamínky, kuličky nebo třeba diamanty. U tohoto trendu platí jedno pravidlo: čím více zdobení, tím lépe. Vaše nehty musí být ozdobami přímo poseté.

Přirozenost

V každém trendu pro rok 2023 se najde i okénko pro přirozený vzhled. Jestliže nejste fanynkou umělých nebo dlouhých nehtů, tak si pravidelně své nehty pouze zkracujte, pilujte a barvěte lakem na nehty. Vyberte nějaký v pastelovém tónu.

Matný vzhled

Tento styl mě velmi zaujal. Matný vzhled dodává nehtům nový šmrnc a je to příjemná změna po všem lesku. Matná úprava nehtů skvěle vynikne na černém podkladu.

Slizově zelená barva

Tip pro odvážné na konec – slizově zelená barva nehtů je také žhavým trendem roku 2023 pro úpravu nehtů. Půjdete do toho?