Recenze

Jaká drogerie zaujala naši redakci: vyhlašujeme produkty jara 2024

Jaká drogerie zaujala naši redakci: vyhlašujeme produkty jara 2024

V kosmetickém světě každý rok přibývají skvělé produkty, které si bezesporu zaslouží veškerou vaši pozornost. Které to budou na jaře 2024? Jaká drogerie zaujala naši redakci? Vybrali jsme rovnou tři trendy směry, k nimž se bude ubírat kosmetický svět v nadcházející roční době. A rovnou pro vás máme tipy na výborné kosmetické produkty.

CeraVe Moisturizers – hydratační mléko na tělo a obličej pro suchou až velmi suchou pokožku

Pečující kosmetika s aktivními složkami hraje v letošním roce prim. Pokud stále váháte, zda si pořídit některý ze skvělých produktů „dermo“ značek, pak jděte do toho! Značka CeraVe obohacuje své produkty a pleti prospěšné ceramidy. Jde o druh lipidů, které pomáhají udržovat pokožku krásnou a hydratovanou. Jsou vhodné pro všechny s citlivým typem pleti a využijí je tak ženy, tak i muže či děti.

TIP: vyzkoušejte také další značky – VICHY, URIAGE, Eucerin, Bioderma aj.

KORIKA – Korean Heritage Marine Stem Cells Premium Anti-aging Serum

Korejská kosmetika je dalším trendem tohoto roku. Korejky jsou proslulé svou dlouhotrvající krásou, a proto není s podivem, že i ženy západního světa se chtějí inspirovat jejich beauty tajemstvím. Vsaďte proto na jaře na jednu ze skvělých korejských kosmetických značek. My jsme se rozhodli doporučit anti-aging pleťové sérum s kmenovými buňkami od značky KORIKA. Vaši pozornost si ale zaslouží i mnohé další.

TIP: vyzkoušejte také další značky – ETUDE, Dr.Jart+, NEEDLY, COSRX aj.

Origins – GinZing™ Energy-Boosting Tinted Moisturizer

Poslední kosmetický trend, který jsme se sem rozhodli začadit vychází právě z ročního období. Jaro je plné sluníčka, které může být pro naši odvyklou pokožku příliš ostré. Vždy proto pamatujte na používání krémů s obsahem SPF. Za nás doporučujeme denní krém s revitalizačním účinkem a SPF 40, který vaši pleť jednak ochrání před sluníčkem, jednak i sjednotí její tón a funguje jako velmi lehký make-up.

TIP: vyzkoušejte také další značky – Kiehl’s, Lancôme, CeraVe, Vichy aj.

Odpovědí na otázku, jaká drogerie zaujala naši redakci, tedy znáte. Vyzkoušíte některý z trendů nadcházejícího období nebo zůstanete věrní svým oblíbeným značkám?