KrásaMóda

Jaká barva se hodí k béžové: 5 tipů jak ji kombinovat

Jaká barva se hodí k béžové: 5 tipů jak ji kombinovat

Béžová barva se již několik sezón objevuje na nejdůležitějších přehlídkových molech. Nesmí chybět ani v našich šatnících, kde má své nezastupitelné místo. Přesto mnoho žen netuší, jaká barva se hodí k béžové a s čím tento odstín vhodně kombinovat. Proto se bohužel nude odstínům vyhýbají a to je velká škoda.

Jaká barva se hodí k béžové aneb s čím sladit nude kousky

Béžová barva je elegantní, nadčasová a také svým způsobem moderní. Zejména proto, že nude odstíny obecně jsou v posledních letech žhavým trendem a nosí je nejen celebrity, ale i modelky z prestižních přehlídkových mol. Dejte béžové barvě šanci i vy. Pokud nevíte, jaká barva se hodí k béžové, zkuste některý z těchto odstínů:

  • šedá
  • černá
  • modrá
  • bílá
  • béžová

Béžová + šedá

Nebojte se nosit béžové kousky společně s kousky majícími šedý odstín. Tahle dvojice možná na první pohled může působit usedle a nudně, opak je ale pravdou. Béžová si s šedou krásně rozumí, o čemž se přesvědčíte na vlastní kůži hned poté, co tyhle barvičky dáte dohromady.

Béžová + černá

Černá se hodí ke všemu, proto vás určitě nepřekvapí, že ji můžete sladit i s béžovou. Uznávaní módní návrháři nedají na kombinaci černé a béžové dopustit, ba dokonce ji považuji za nejlepší možnou kombinaci. A my souhlasíme, společně jim to sluší.

Béžová + modrá

Modrá barva se sama o sobě v našich šatnících až tak často neobjevuje a to je škoda. Mnoho žen zkrátka jen neví, jak ji nosit. Doporučujeme oblékat ji (mimo jiné samozřejmě) společně s béžovou. Béžový vršek a k tomu sytě modré džíny zaručeně nezklamou.

Béžová + bílá

Stejně jako černá je i bílá barva univerzální a tím pádem vhodná snad k čemukoli. Kombinace bílé a béžové působí opravdu elegantně a velmi jemně. Takový look oceníte ve chvílích, kdy se budete chtít cítit jako dáma na úrovni.

Béžová + béžová

Monochromatických looků se hodně lidí bojí, přitom úplně zbytečně. Stejně jako vrána k vráně sedá, i barva k barvě patří. Neostýchejte se proto sladit béžovou s béžovou a vytvořit komplet jednobarevný look.