KrásaKrása a módaMódaVlasy

Jak vypadat v 50 letech: Řiďte se podle svých pocitů a našich tipů

Jak vypadat v 50 letech: Řiďte se podle svých pocitů a našich tipů

Nezáleží na tom, kolik vám je let, protože mnohým ženám začíná život až právě v 50 letech. Znáte to taky? Děti jsou odrostlé, vnoučata vám dělají samou radost, doma je stabilní domácnost a v práci máte už roky praxe, a proto vám jde doslova od ruky. Ptáte se, jak při tom vše vypadat stále dobře a především jak byste měla vypadat v 50 letech? Na vše máme odpověď!

Subjektivní pocit řadíme na první místo

Ze všeho nejdříve se nám jeví jako nejdůležitější říct vám to, že byste měla stavět své pocity o sobě samé na první místo a nezařazovat se do nějaké očekávané škatulky od vašeho okolí.

To, že vám je 50 let totiž neznamená, že od teď musíte nosit pouze upjaté a nevýrazné oblečení nebo jednoduchý účes. Právě naopak! Roky života rychle utíkají (jak si sama určitě také uvědomujete), a proto je na čase nebát se jakékoliv změny, která vám udělá radost. A o to přesně jde – mít radost a cítit se šťastná ve své kůži!

Nedbalá elegance sluší každé dámě

Jestliže hledáte zlatou střední cestu mezi elegancí a pohodlností, bude právě pro vás nejvhodnější oblečení v tzv. nedbale elegantním stylu.

Co přesně si pod tím můžete představit a jaké kousky vynést na světlo světa?

  • jedná se o kombinaci elegantní a pohodlné módy, což dohromady tvoří vkusný a trendy fresh celek
  • oblíbenou kombinací jsou džíny a sako
  • k elegantním kalhotám oblékněte bílé tenisky
  • kostýmek doplňte trendy kšiltovkou nebo kloboučkem

A jaký účes zvolit v 50 letech?

Správně zvolený účes je samozřejmě tím nejlepším doplňkem k vám i k vašemu aktuálnímu outfitu. Jaký účes vám bude slušet?

Samozřejmě záleží na vašich osobních preferencí, avšak nejčastější a nejoblíbenější volbou je tzv. trendy long nebo short bob (nebo také krátké či dlouhé mikádo). Jedná se sofistikovaný účes vhodný pro jakoukoliv dámu a nejvíce vám bude slušet, pokud ráda nosíte vlasy rovné a tmavé barvy.