Krása a módaVlasy

Jahodová blond: krásná barva, se kterou i v roce 2024

Jahodová blond: krásná barva, se kterou i v roce 2024

Co vznikne spojením neutrální blond barvy a jemných načervenalých tónů? Pokud netušíte, pak vězte, že jahodová blond! A jahodová blond je bezesporu odstín, který si zasluhuje vaši pozornost. Působí totiž o mnoho originálněji než jiné barvy, není však zase tak výrazný, aby přitahoval nežádoucí pozornost.

Jahodově blond odstín je opravdu krásný a pokud jste blondýnka, která touží po lehké změně, nic vám nebrání jej vyzkoušet. Šikovná kadeřnice jej zvládne namíchat jako nic a v profesionální péči se vám dostane perfektního výsledku. Ani myšlenky na domácí barvení se pochopitelně není třeba vzdávat. Sice je tento odstín poměrně špatně sehnatelný, i přesto se nám ale povedlo sehnat pár tipů na skvělé produkty.

Přírodní jahodově blond barvy

Jahodově blonďatý odstín najdete v nabídce značky CosmetikaBio, která prodává přírodní barvy na vlasy vyrobené výhradně jen ze sušených rostlin. Jedná se o dlouhotrvající intenzivní barvu na vlasy, která bude o vaše vlasy pečovat.

Obdobnou možností je i přírodní barva na vlasy od značky Radico, která je plná ajurvédských bylin. Ty byly speciálně nakombinovány tak, aby vznikl ten nejkrásnější jahodově blond odstín. Tato barva je BIO a může se pyšnit Cosmos Organic certifikátem.

Klasické barvy na vlasy

Chcete-li se vydat jednodušší a „chemičtější“ cestou, pak můžete v každém případě sáhnout po levnější variantě jakou je barva z řady Colorista od značky L´Oréal Paris v odstínu #Strawberryblonde. Výhodou je rychlá a snadná aplikace i přiložený kondicionér. Barva navíc deklaruje až 100% krytí šedin.

Pokud si nejste jistá, zda je jahodová blond právě pro vás, můžete si ji vyzkoušet jen na pár týdnů. Pro tyto účely se perfektně hodí například tónovací šampon v odstínu 73 jahodová blond od značky Marion.