Krása a módaVlasy

Blond herečky: krásky českého showbyznysu s blond hřívou

Blond herečky: krásky českého showbyznysu s blond hřívou

Přestože krásných českých žen s blonďatými vlasy je v české showbyznysu víc než dost, jen málokterá z nich je herečka. Blond barva zjevně vládne mezi moderátorkami. Příkladů za moderátorským pultem najdeme hodně. V žádném případě nelze nezmínit na prvním místě Lucii Borhyovou, která už mnoho let moderuje po boku Reye Korantenga Televizní noviny.

Mezi moderátorkami je však příkladů víc. Vybavte si pro představu Milušku Bittnerovou nebo Kateřinu Brožovou. A příklad krásných blondýnek najdeme i mezi modelkami. Svou blond hřívou je známá Miss World 2006 Taťána Kuchařová, supermodelky Simona Krainová či Daniela Peštová i nestárnoucí topmodelka Tereza Maxová. Jaké jsou ale české blond herečky?

České blond herečky

Aneta Krejčíková

Vnadná kráska, která se proslavila zejména díky své roli v nekonečném seriálu Ulice, Aneta Krejčíková, jistě stojí za zmínku. Přestože se střihem svého účesu čas od času zaexperimentuje, s jeho barvou nikdy. A je to tak správně, jelikož jí blond hříva velmi sluší.

Patricie Pagáčová

Zato Anetina věčně usměvavá kolegyně z Ulice, Patricie Pagáčová, za svůj život vyzkoušela již nespočet různých účesů. Až na prahu třicítky zakotvila u svěžího blond odstínu.

Michaela Badinková

Seriálová lékařka a hvězda úspěšného soutěžního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, Michaela Badinková je sice o pár let starší než výše zmíněné herečky, léta jí však na kráse neubrala. V raných letech své herecké kariéry sice nosila výraznou zrzavou barvu, poté však „přesedlala“ k blond, v níž se zřejmě našla a u které již zůstala.  

Iveta Bartošová

Kdo by nepamatoval jednu z nejkrásnějších blondýnek českého hudebního a filmového průmyslu Ivetu Bartošovou. Těžký život jí sice na kráse velmi poznamenal, a nakonec i dohnal k předčasnému konci. V době své největší slávy, kdy ztvárnila roli Olivie ve snímku Svatba upírů však byla Iveta i se svými blond vlasy opravdu nádherná.