Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 18.10.2023. Rak se pustí do generálního úklidu, Kozoroh se může zamilovat

Horoskop na dnešek – středa 18.10.2023. Rak se pustí do generálního úklidu, Kozoroh se může zamilovat

Beran

Dnešní den bude náročný. Zvládnout vám ho pomůže vaše kreativita a vášeň pro věc. Umíte se nechat pohltit, díky čemuž dosáhnete mnohých výsledků. Zaměřte se na ty oblasti ve svém životě, které jste poslední dobou zanedbávali. V zaměstnání vyniknete mezi ostatními, protože si umíte poradit s problémem, nad kterým pracovní tým dlouho váhal. Dejte si pozor, ať vaše rozhodnutí nezastíní vaše ego. A snažte se na sebe upozorňovat co nejméně.

Býk

Vaše kreativita dosáhla svého vrcholu. Popusťte uzdu své fantazii a pusťte se do nejrůznějších činností. Nechte se pohltit uměleckým úsilím. Díky tomu můžete získat ztracenou energii zpět. Nesoustřeďte se na výsledek, ale užijte si proces vytváření umění. Začali jste s cvičením a cítíte, že vaše výdrž stoupá. Jste velice blízko k dosažení svých fitness cílů. Dejte si pozor, ať získáváte dostatek energie a živin z potravy.

Blíženci

Pochybnosti občas sužují každého z nás. Vám se to dnes stane. Můžete pochybovat o svém vzhledu, ale také o věrnosti svého partnera. Pokud máte potřebu to s ním probrat, vyjadřujte se opatrně. Úplně nejlepší ale bude, když si jakoukoli akci v této spojitosti necháte pro sebe. Dejte si pozor na zdraví svých kloubů, to může být v ohrožení. Měli byste se zaměřit na cvičení, která zvyšují flexibilitu, jako je jóga nebo pilates. Úlevu vám může přinést také horká koupel nebo masáž.

Rak

Důvod, proč jste tak podráždění, je nepořádek, který je ve vaší domácnosti. Dnes se vrhnete do generálního úklidu. I když stíráte prach z nábytku, ve skutečnosti tím čistíte i své vnitřní já. Úklid na vás bude mít blahodárné účinky. Můžete si také vylepšit vztahy v rodině, pokud se k vám někdo přidá. Podrážděnost může vystřídat smích a společné rozhovory. Můžete se dozvědět nové informace o svých nejbližších. Pokud přemýšlíte o doplnění vzdělání, dnes je ideální den. Nové informace budete vstřebávat mnohem rychleji.

Lev

Jste emocionálně odolní, což vám může pomoci vypořádat se s napjatými situacemi, které panují v zaměstnání i domácnosti. I když vás ostatní kritizují, snažte se z toho vzít jen to nejlepší. Neurážejte se a zkuste se zamyslet, jestli v tom není něco pravdy. Můžete tak zapracovat sami na sobě. Dejte si ale pozor, ne všechno, co se o sobě dozvíte, je pravda! Zaměřte se na zdraví svých střev, protože imunitní systém se tvoří právě zde. Zdravá střev můžete získat prostřednictvím většího množství zkonzumované vlákniny.

Panna

Štěstí vám přinese růžová a hnědá barva. Vaše šťastná čísla jsou 1 a 6. Dnes máte chuť pozorovat své okolí. Sledujte, co dělají a jak se chovají ostatní lidi. Prozkoumávejte, jaké máte z jejich chování pocity. To vám může pomoci lépe poznat sebe sama, ale také osoby ve vašem okolí. V zaměstnání platíte za odborníka, který si ví se vším rady. Ostatní za vámi mohou chodit pro radu. Neodbývejte je, bude to ve prospěch celé pracovní skupiny. Komunikace je klíčová také v soukromém životě.

Váhy

Když něco rozhodujete v současnosti, měli byste si být vědomi toho, jaký dopad to bude mít v budoucnu. Věřte sami v sebe a své schopnosti. Možná v blízkých měsících zaznamenáte významný pokrok. Překypujete energií, pamatujte si ale, že všeho moc škodí. Dopřejte si dostatek ovoce a zeleniny. Váš jídelníček by měl obsahovat ale také sacharidy a bílkoviny. Přehánět to chcete také s prací. Pokud nenajdete rovnováhu a umírněnost, skončíte dnešní den vyčerpáním.

Štír

Štěstí vám dnes mohou přinést čísla 2 a 7 a barvy šedá a zelená. Jakmile se do něčeho pustíte, chcete to dovést do konce. Nezapomeňte si ale dělat pauzy. Díky tomu nebudete unavení a navíc vás mohou napadnout lepší nápady, když si odpočinete. Nezanedbávejte své zdraví ve prospěch práce. Rozmyslete si, než cokoli řeknete nebo uděláte. Unáhlení se může způsobit vážné potíže. Zaměřte se na své emocionální zdraví. Relaxujte, meditujte, cvičte a večer si dopřejte horkou koupel.

Střelec

Rozhovory s blízkými vám mohou mnohé přinést. Zjistíte zajímavé informace a navíc se o těchto osobách můžete dozvědět něco nového. Můžete zapracovat na zlepšení vzájemných vztahů. Máte rádi, když si den můžete rozplánovat na jednotlivé činnosti. Dnes se ale na nic nemůžete spolehnout. Je třeba počítat se vším. Můžete poznat spoustu nových lidí. Jen málokdo z nich ale s vámi zůstane v dlouhodobém kontaktu.

Kozoroh

Pokud dnes vystoupíte ze své komfortní zóny a zkusíte něco nového, můžete potkat osobu, do které se zamilujete. I nyní budete muset projevit sebevědomí a danou osobu oslovit. Odměna vás nemine. Nepromarněte žádnou příležitost, kterou vám hvězdy přináší. Stanovili jste si nové fitness cíle. Nepřetěžujte se. Naslouchejte svému tělu, které vám samo řekne, kdy už má dost. Pokud budete cvičit pravidelně, brzy svých cílů dosáhnete. Zaměřte se na relaxační techniky, potřebujete zklidnit svou mysl.

Vodnář

Někdo z vašeho okolí prochází změnami, které mohou být důvody jeho problémů důvěřovat ostatním. Pokud s vámi nedrží krok, nezlobte se na něj. Můžete nabídnout pomoc, ale nijak se nevnucujte. Klíčová je trpělivost. Dobře umístěný kompliment vám může otevřít dveře. Buďte za každou cenu upřímní, i když to může znamenat nesoulad s druhou osobou. Do vážných diskuzí se ale nepouštějte, protože by vás to stálo spoustu energie.

Ryby

Pokud uvažujete o tom, že změníte zaměstnání, protože chcete vyšší čas, všechno si ještě rozmyslete. Na současném pracovišti vám není tak zle. Je možné, že nové zaměstnání by mohlo mít určitý háček, díky kterému je vyšší plat. Může to být ale na úkor vaší duševní stability. Na obzoru je spousta pracovních příležitostí. Důležité rozhodnutí ale odložte raději na zítra. Cítíte obrovské množství energie, vyplatí se jít sportovat. Nezapomeňte se ale předem rozcvičit, předejdete tak zranění svalů.