Krása a módaVlasy

Hezké vlasy: 4 tipy, díky kterým je budete mít také

Hezké vlasy: 4 tipy, díky kterým je budete mít také

Kdo by nechtěl mít hezké vlasy? Paradoxem většinou bývá, že ten kdo má hezké vlasy, si jich neváží a druhý by dal cokoliv za to, je mít. Vy je však mít můžete! Pomocí našich rad a tipů získáte hezké vlasy, které se budou líbit všem okolo vás, především však právě vám. Jak tedy získat hezké vlasy?

Vaše vlasy jsou odrazem vaší péče o ně

Základem k získání hezkých a zdravých vlasů bude správná vlasová péče. Pokud se totiž o své vlasy příliš nezajímáte, naplácáte na ně jakýkoliv šampon nebo mýdlo, vaše vlasy vám odrazí vše ve své kvalitě, která nebude příliš dobrá a už vůbec nebudou hezké.

Za chvíli zjistíte, že mít hezké vlasy není žádná věda.

Pravidelně stříhejte konečky

Vlasům se bude dařit udržet svůj hezký vzhled, pokud je budete pravidelně stříhat. Konečky vašich vlasů totiž mají tendenci se vysušovat, třepit a zacuchávat, a proto je důležité jejich pravidelné stříhání. Konečky byste měli pravidelně zastříhávat o cca 3-5 cm.

Používejte šetrné vlasové přípravky

Začněte své vlasy umývat správně pomocí šamponů bez sulfátů a parabenů. Šampon nemusí pěnit, aby byl účinný. Zároveň také používejte při každém mytí kondicionér, který vlas uzavře. Jednou týdně také věnujte svým vlasům zaslouženou péči pomocí aplikace masky ze surovin, které najdete i doma. Nejlépe se nám osvědčily banánové hydratační domácí masky na vlasy (1 banán, 2-3 lžíce medu a 1 lžíce olivového oleje).

Chraňte své vlasy před teplem

Nezapomeňte na používání ochranných tepelných sprejů nebo krémů, které vaše vlasy ochrání při používání žehličky nebo fénu. Pokud své vlasy nebudete chránit před vysokými teplotami, nebudou hezké a pravděpodobně se vysuší a zkrepatí.

Zvolte hezký účes

A nakonec nezapomeňte na zvolení toho správného účesu, aby vaše zdravé a hezké vlasy vynikly. Volit můžete z posledních trendů nebo podle tvaru svého obličeje. Vyberte si proto ten nejlepší účes, ve kterém se budete cítit vždy skvěle!