Recenze

Dračí krev – naše osobní zkušenosti

Dračí krev – naše osobní zkušenosti

Slyšeli jste už o dračí krvi? Mnozí si ji nemohou vynachválit a díky širokým možnostem využití si nachází místo pro využití v nejedné domácnosti. V následujícím článku si rozebereme její účinky, přidáme naše zkušenosti a recenzi plynoucí z reálného užívání a doporučíme vám nejlepší produkty dračí krve na trhu.

Účinky dračí krve

Dračí krev je používána zejména díky svým analgetickým a antivirotickým účinkům. Díky nim se hodí například pro podporu hojení ran u kterých zároveň může mít protektivní vliv zabraňující vniku infekce.

Dračí krev se též používá při začínajících infekcích dutiny ústní a mandlí nebo k úlevě na místech po bodnutích hmyzu.

Kromě klasické dračí krve se vyrábí také různé verze sér, které jsou podobně protizánětlivé, takže se používají například na čištění pleti či akné.

Co se týče nežádoucích účinků, je dračí krev nevhodná pro děti, těhotné ženy a kojící ženy. Občasně může způsobovat dračí krev také zácpu.

Mohlo by vás také zajímat: Recenze dubových kapek Dubovky

Nejlepší dračí krev dle výběru naší redakce

Následující tabulka zobrazuje výběr nejlepších produktů dračí krve dle hodnocení naší redakce a uživatelských recenzí. Informace o konkrétních produktech zobrazíte kliknutím na jejich název nebo obrázek.

Název produktu Orientační cena Výrobce Množství Klady a zápory
Energy Drags Imun 30 ml

456 Kč Energy 30 ml + Vysoká účinnost

+ Kvalita od ověřené značky

– Menší balení za vysokou cenu

Salvia Paradise Dračí krev kapky 50 ml

339 Kč Salvia Paradise 50 ml + Účinky a ověřenost spokojenými uživateli

– Vyšší cena

Salvia Paradise Dračí krev ústní sprej 20 ml

299 Kč Salvia Paradise 20 ml + Účinnost

+ Praktický rozprašovač v balení

– Využití pouze pro dutinu ústní

Dračí krev – naše zkušenosti a recenze používání

Produktů dračí krve jsme vyzkoušeli hned několik a ve všech případech jsme byli s účinky spokojení.

Dračí krev využíváme zejména k léčbě oparů, ran, ale několikrát nám posloužila i pro desinfekci dutiny ústní při začínajícím nachlazení. Výborně se hodí také jako pomocník na cesty, kde už nám nejednou pomohla s léčbou neočekávaného poranění.

Zajímavá je i varianta použití dračí krve skrze rozpuštění kapek ve vodě. Ta by měla působit pozitivně na imunitu a zlepšovat tak obranyschopnost našeho organismu. U těchto účinků je samozřejmě těší sledovat explicitní dopady, ale jsme přesvědčení že i zde může být nápomocná.