Recenze

Co se vyplatí koupit na Allegro: 3 TOP tipy pro děti i dospělé

Co se vyplatí koupit na Allegro: 3 TOP tipy pro děti i dospělé

Co se nakupuje na polském e-shopu vlastnící také Mall.cz Allegru nejvýhodněji a nejlépe? Co se vyplatí koupit a jak proběhla reklamace ověřeného zákazníka Heureky?

Interiérové doplňky a barvy na malování

Já si tam objednávala dnes poprvé, interiérovou barvu (v České republice totálně předražená, tak jsem neodolala). Shodou okolností se přihlásil syn, že by si rád za kapesné pořídil kulomet, tak jsme ho objednali též. Jsem zvědavá, ale problém v tom nevidím, jistě to bude ok, neobjednávám zboží z e-shopu na Pobřeží Slonoviny, ale ze sousedního státu…

uživatelka Semtex pro www.emimino.cz

Polské obchody mají téměř vždy levnější interiérové vybavení, nábytek a samozřejmě také barvy na stěnu. Nejznámějším polským obchodem pro shánění těchto nezbytností domů, jsou jednoznačně Castorama nebo Merkury Market. Pokud jste však z dalekých českých krajů a cestu do Polska nechcete absolvovat, vyplatí se interiérové doplňky a další věci objednat právě na Allegru, tak jako popisuje uživatelka diskuzí viz výše.

Elektronika

Váhal jsem s nákupem, ale přesvědčila mě mnohem nižší cena, než na českých e-shopech. Vše proběhlo v pohodě. Obchod se mnou sice komunikoval polsky, ale překlad je záležitost jednoho kliku. Zásilka doručena do boxu Zásilkovny v odhadovaném termínu, jako byl uveden u zboží při objednání. Přes švagra mám už i zkušenost s reklamací elektroniky a vše proběhlo v pohodě. Dostal nový kus ( jednalo se o sluchátka za cca 5000 Kč).

ověřený zákazník na www.heureka.cz

Na Allegru se vyplatí také nákup elektroniky do domácnosti, elektrických spotřebičů nebo mobilních telefonů. Jak píše ověřený zákazník Heureky, zároveň není problém ani při reklamaci, čehož se nakupující obávají nejčastěji.

Dětské potřeby, hračky a pleny

My osobně máme skvělou zkušenost s nákupem dětského zboží na Allegru, a to od dětských lahviček, dudlíků, hraček až po plenky na přebalování miminek. Zůstáváme věrní značce Pampers, kterou jsme vždy nakoupili o několik stovek korun levněji než na českých e-shopech. A to se vyplatí!

Figurky z populární hry Super Mario jsem na Allegru zakoupila za 250 Kč, zatímco na českých e-shopech se cena figurek pohybuje okolo 1.000 Kč.