KrásaVlasy

Barvy vlasů pro hnědě oči: Tipy pro rok 2023

Barvy vlasů pro hnědě oči: Tipy pro rok 2023

Pokud se zajímáte o vlasové trendy, pak víte, že volba vlasů se nejčastěji volí na základě barevného tónu vaší pleti. Ne vždy je ale tento způsob spolehlivý a odstín vlasů můžete také vybírat na základě barvy vašich očí, které správně zvolený tón zvýrazní. A jaké jsou ty nejlepší tipy pro hnědé oči?

1.     Hnědá mocha

Hnědoočky si všichni spojují s hnědými odstíny vlasů. A letošním trendem se stává: moccha! Je to skvělá volba pro všechny, kdo chtějí mít tmavé vlasy, ale přesto si chtějí zachovat nějaký rozměr a hloubku. Mocha není ani příliš světlá ani příliš tmavá, a tak sluší ženám každého věku. A navíc vypadá opravdu, ale opravdu luxusně.

2.     Kouřově hnědá

Tato barva se nejlépe hodí pro blondýnky, které chtějí vlasy ztmavit, ale i pro přírodní tmavé brunety, které chtějí zesvětlit o stupeň nebo dva, aniž by si musely dělat melír. Tento odstín je sytý, a protože má neutrální podtón, lichotí široké škále odstínů pleti. Pokud se pro tuto barvu rozhodnete, nezapomeňte používat kvalitní šampon a kondicionér pro barevné vlasy, aby se z neutrálního odstínu nevytratilo jeho kouzlo.

3.     Espresso

Espresso je velmi sytá a lesklá tmavě hnědá, která do černé nemá příliš daleko. Protože je tak dramatická, na někom může působit příliš drsně. Pokud tedy máte příliš světlou pleť, tomuto odstínu se raději vyhněte. Co se týče údržby, doporučuje každých šest týdnů byste měli navštívit salón, aby vám pomohli tento odstín udržet stále sytý a čerstvý.

4.     Červený samet

Tento sytě červený odstín byl velkým hitem letošní zimy a ani na jaře se s námi neloučí. Červený samet je skvělou volbou pro oživení vašeho vzhledu a zaujme i vaše okolí. Navíc si tuto barvu oblíbila i řada celebrit jako je Meg Thee Stallion a Blake Lively. Pokud chcete dostáhnout té správné hloubky a rozměru, raději barvení přenechte profesionálům.

5.     Kalifornská blond

Pokud máte hnědé oči ještě neznamená, že musíte být nutně jen brunetka. Naopak. Hnědoočkám totiž sluší i blond odstíny! Jen se musí správně zvolit. A takovým příkladem je „kalifornská blond“, která působí velice přirozeně a velice se podobá technice balayage, která je po řadu let stále oblíbená. „Kali“ je přirozená barva, ve které jsou strategicky rozmístěné melíry, které jsou ještě navíc na konečkách lehce zesvětleny.