KrásaVlasy

Barvy na vlasy podle znamení zvěrokruhu: která vám bude zaručeně slušet?

Barvy na vlasy podle znamení zvěrokruhu: která vám bude zaručeně slušet?

Chtěla byste změnit barvu svých vlasů, ale nevíte, která by byla ta pravá pro vás? Astrologie má vliv na mnoho aspektů našeho života, a barvy vlasů nejsou výjimkou. Odvážné a energické Berany mohou oslovit jiné barvy než citlivé a romantické Ryby. Díky našemu návodu pak dokážete najít ten správný odstín pro vás a zaručeně zazářit se svou novou úpravou vlasů.

Beran

Berani jsou povětšinou energičtí a odvážní lidí, takže pro toto znamení jsou vhodnější spíše jasné a výrazné barvy vlasů jako například červená nebo stříbrná.

Býk

Býci preferují přirozené barvy, takže chybu rozhodně neuděláte volbou hnědé, blond nebo černé barvy na vlasy.

Blíženci

Blíženci jsou zvídaví a hraví, takže jim bude slušet ombre nebo balayage s výraznějšími konečky v jasných barvách jako jsou růžová nebo modrá.

Rak

Raci jsou citlivé a romantické duše, takže jim nejvíce sluší měkké a přirozené barvy jako jsou světlá blond nebo jemné karamelové odstíny.

Lev

Lvům obecně vzato sluší jasné a výrazné barvy jako jsou kupříkladu platinová nebo červená. Toto znamení bývá ochotno riskovat s odvážnými barvami, proto se extravagance rozhodně nebojte.

Panna

Panny jednoznačně preferují přirozené barvy a jemné tóny, jako jsou měkké odstíny hnědé nebo blond. Zkrátka touží po minimalismu a eleganci.

Váhy

Váhy jsou známé milovnice umění a krásy, takže jim bude slušet kupříkladu jemné ombre nebo balayage s rozjasněnými konečky v růžové nebo šedé barvě.

Štír

Štíři jsou typičtí tím, že jsou odvážní a výrazní, takže jim hodně sluší tmavé barvy jako jsou například tmavě hnědé, vínové nebo černé barvy na vlasy.

Střelec

Střelci ze všeho nejvíce milují dobrodružství a jsou rádi nezávislí, takže jim sluší kupříkladu světle hnědé nebo měděné odstíny barev vlasů.

Kozoroh

Kozoroh je praktické znamení, takže i z tohoto důvodu preferuje přirozené barvy. Takže zvolte jednoduché, přesto velmi elegantní tmavé odstíny jako jsou hnědá nebo černá.

Vodnář

Vodnáři jsou kreativní a inovativní, takže jim sluší odvážné barvy jako jsou fialová, modrá nebo růžová.

Ryby

Ryby jsou citlivé a romantické znamení, tudíž k nim nejvíce pasují jemné a přirozené barvy jako jsou světle hnědé nebo jemná blond.