Krása a módaMódaNezařazené

Jak nosit dámské sako: 3 trendy roku 2024

Jak nosit dámské sako: 3 trendy roku 2024

Už dávno neplatí to, že by dámské sako patřilo pouze k elegantnímu stylu oblékání. Dámské sako je kousek oblečení, který byste měly mít ve svém šatníku, ať už vyznáváte sportovní nebo jakýkoliv jiný styl oblékání. Dámské sako je skvěle kombinovatelné a nadčasové. Přesvědčte se o tom v tomto článku díky 3 trendům letošního roku a zjistěte, jak můžete nejlépe nosit dámské sako právě vy!

Dámské sako oversized

Žhavým trendem letošního roku je nošení oversized dámského saka. Nejen, že díky tomu skvěle zakryjete větší bříško nebo boky, ale také budete vypadat trendy a skvěle.

Dámské oversized sako kombinujte vždy s přiléhavým zbytkem outfitu. Co to znamená?

Oblečte si skinny džíny, bílé těsné tílko a černé oversized dámské sako. Vytvoříte tak ležérně – sportovní outfit, za kterým se každý muž i žena otočí. Budete totiž působit svěže, mladě a zároveň atraktivně.

Dámské sako v pastelových barvách

…jednoduše zkombinujete s basic kousky ve svém šatníku. Bojíte se trendy pastelových barviček, ale chcete nosit dámská barevná saka? Poradíme vám, jak pastelové sako nosit.

Počítejte s tím, že jediným výrazným barevným prvkem bude právě vaše sako a nemusíte jeho barvu nijak kombinovat nebo napodobovat s dalšími kousky, které oblečete. Na zbytek outfitu totiž zvolte basic barvy – nejlépe přiléhavé tmavě modré džíny, bílé nebo černé tričko, bílé tenisky nebo černé kozačky a kabelku černé barvy.

Jednoduše dávejte pozor na překombinování barev.

Ležérně

Ležérnost je trend tohoto roku a hraje vám perfektně do karet. V ležérním oblečení se totiž budete cítit naprosto volně a pohodlně. A jak nosit dámské sako ležérně?

Je to jednoduché! Oblékněte si své oblíbené kalhoty nebo zvolte džínové kraťasy (pokud vám to počasí dovolí) a pohodlné basic volnější tričko, které si zastrčíte do pasu. Tento outfit doplníte právě sakem, které může být jakékoliv barvy.