DalšíHoroskopyKrása

Tetování podle horoskopu: Jaké se hodí k vašemu znamení?

Tetování podle horoskopu: Jaké se hodí k vašemu znamení?

Všichni víme, že mít tetování není žádná legrace. Nejen, že musíme pečlivě zvolit, co si necháme vytetovat, ale  jakmile tetování jehla nakreslí na naši kůži cokoliv, vydrží nám výsledné dílo po celý život. A to je hlavním důvodem k tomu, abychom si důkladně promysleli, co přesně si zvěčníme ve formě tetování na naše tělo. Váháte, listujete časopisy i na internetu a nedokážete se rozhodnout? Pomůže vám tento článek, ve kterém se dozvíte, jaké tetování se k vám hodí podle vašeho znamení horoskopu! Důvěřujte hvězdám, protože vám poradí, co přesně se hodí k vaší osobnosti, povaze i životním hodnotám, které uznáváte. 

Beran (21.března – 19. dubna)

Berani jsou impulzivní, spontánní a pěkně žhaví. Možná právě proto se k nim hodí tetování, ke kterému se rozhodnou z čista jasna, bez nákresů a nachystaných vzorů. Na spontánní tetování budou Berani nejvíce pyšní a jejich povaze bude výjimečně lichotit každý pohled na něj. Jestliže si Berani nechají své tetování zvěčnit na dovolené, bude to skvělá volba  a zároveň vzpomínka. 

Býk (20.dubna – 20. května)

Pro Býky je ideálním tetování takové, které ukáže sílu jejich lásky k partnerovi nebo partnerce, protože Býci jsou citlivé a láskyplné duše. Nechejte si proto vytetovat jméno nebo podobiznu vaší lásky. Nejen, že vás to zahřeje na duši, ale dokážete tím i lásku svému milovanému nebo milované. 

Blíženci (21.května – 20. června)

Blíženci jsou ztělesněním protikladů, proto budou nadšeni z tetování, které vyjádří to, jak nerozhodní hluboko uvnitř ve skutečnosti jsou. Může to být tetování měsíce a slunce nebo jing a jang.

Rak (21. června – 22. července)

Náš milý Rak je hlavním představitelem pro rodinný typ člověka, a to ze všech znamení zvěrokruhu nejvíce. Proto budou Raci spokojeni s jakýmkoliv tetováním, které jim bude připomínat jejich milovanou rodinu. Může to být datum narození jejich otce nebo symbol rodiny – strom života!

Lev (23. července – 22. srpna)

Králové zvířat vědí, co chtějí a tím je silné tetování. Lvi proto potřebují jakékoliv silné a viditelné tetování, které všem okolo ukáže jejich vnitřní sílu. Co například hlavu lva na paži?

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna je okouzlující bytost a potřebuje i takové tetování. Panny lační po šarmantních symbolech a kouzelných vzorech. Musí to být něco poetického a přesto naprosto nádherného. Co třeba symbol nekonečna?

Váhy (23. zář – 22. října)

Váhy milují přírodu a vše s ní spojené, proto pro vás bude nejlepším tetováním to, které vyjádří vaši úctu k naší zemi. Ideálním tetováním pro vás můžou být květiny, stromy nebo vodopád. 

Štír (23. října – 21. listopadu)

Právě Štíři v sobě mají obrovskou sexuální energii, kterou vyzařují i navenek. Perfektní volbou pro Štíry tedy bude sexy tetování, které vyjádří to, co uvnitř sebe skrývají – vášeň! Co třeba siluetu nahé ženy nebo oheň?

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou kreativní bytosti, které se však obávají závazků. Proč to nevyjádřit pomocí tetování? Ideálním pro vás může být tetování ptáka při vzletu nebo orla. Buďte svobodní jako tato zvířata!

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Toto znamení je elegantní, půvabné a smyslné. Proto i tetování musí být takové, jací jsou právě naši Kozorohové. Perfektním tetováním pro vás bude citát s hlubokým a zajímavým smyslem.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Spravedlnost v životě a ve světě je pro Vodnáře vším. Proto je vhodné to ukázat i na svém těle. Zvolte tetování míru a svobody, které nejlépe vystihuje vaši osobnost. 

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby jsou tajemné a potřebují tetování s nádechem tajemství. Zvolte si něco, co jen tak někdo neodhalí a na místě, kam všichni nevidí. Třeba magické třetí oko za uchem.