Horoskopy

Zrádci podle znamení: 4 největší podrazáci

Zrádci podle znamení: 4 největší podrazáci

Jste čestný člověk, který by druhého nikdy nepodrazil? Nebo naopak patříte k lidem, kteří pro své vlastní dobro tu a tam udělají i nějakou bezpáteřní věc? Podívejte se, kdo jsou největší zrádci podle znamení zvěrokruhu. Možná někoho takového máte ve svém okolí.

4 největší zrádci podle znamení

Pro někoho je přirozené chovat se čestně. Jinému zase nedělá problém někdy udělat něco, co se za čestné nedá označit ani omylem. Tohle jsou za nás největší zrádci podle znamení.

  • Střelec
  • Lev
  • Štír
  • Blíženci

Střelec

Střelci jsou dobrými hráči. Proč hráči? Protože to často hrají na dvě strany. Na jednu stranu se totiž tváří jako féroví lidé, ale na tu druhou moc dobře vědí, že tak jednají jen ve svém vlastním zájmu. Aby dosáhli svého a dostali lidi tam, kde je potřebují mít. Nejhorší stránka těchto lidí se ukáže až v moment, kdy se k vám otočí zády. Dokážou podrazit během mrknutí oka a hrát nečestně.

Lev

Ambiciózní a někdy také agresivní zrozenci Lva jsou častými zrádci podle znamení. Lvi jsou rádi středem pozornosti a pro dosažení svých cílů jsou ochotni udělat úplně všechno. I kdyby to znamenalo podrazit svého nejlepšího kamaráda nebo udělat něco nehezkého blízkému člověku z rodiny. Lvi už jsou zkrátka takoví – falešní a sebestřední.

Štír

Štíři jsou tajnůstkáři, kteří jsou perfektní ve hře na předstírání. Dokážou se tvářit jako neviňátka, za touhle slupkou se ale skrývá temná duše. Omotají si vás okolo prstu a ve chvíli, kdy se jim to bude hodit, vás bodnou do zad, jakmile se k nim naivně zády otočíte. Jsou vždy připraveni udělat něco špatného, aby dosáhli svého.

Blíženci

I Blíženci jsou zrádci podle znamení. Ve svůj prospěch udělají cokoli, stačí, když jim k tomu dáte tu správnou příležitost. Blíženci mají blízko k pomluvám, klidně o lidech šíří lži a fámy jen proto, aby o dotyčném vytvořili falešný obraz. Dostanou vás svými sladkými řečičkami, abyste jim řekli svá tajemství a pak je použijí proti vám.