Horoskopy

Tato 3 znamení nikdy nepřistoupí na žádný kompromis

Tato 3 znamení nikdy nepřistoupí na žádný kompromis

Všechny vztahy jsou založeny na principu komunikace a ochotě přistoupit na kompromis. Nejenže je kompromis důkazem respektu vůči druhému, ale také jsou základní ingrediencí pro fungující vztah. Dnes se zaměříme na ta znamení zvěrokruhu, která mají problém na kompromis přistoupit. Tím ovšem netvrdíme, že jsou špatnými partnery.

  • beran
  • býk
  • štír

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou pohánění touhou po vítězství. Pokud mají přistoupit na kompromis, berou to jako osobní prohru. Snaží se tady protlačit svůj pohled na věc za každou cenu bez ohledu na to, co skutečně chce protistrana. Svoji tvrdohlavost ale hůře projevuje, pokud ji má projevit v tváří v tvář. Při osobním setkání je větší šance, že berana ke kompromisu zlomíte. S věkem je ale beran schopnější udělat kompromis.

Býk (21. dubna – 21. května)

Lidé narození ve znamení býka jsou známí paličáci. S tím souvisí i neústupnost, pokud jde o domluvu mezi partnery. Většinou si býci myslí, že jen oni mají pravdu a jejich řešení je to jediné správné. Proto je pro ně tak těžké přistoupit na kompromis. I na tvrdohlavosti býka se dá zapracovat. Stačí naslouchat potřebám partnera. Pamatujte na to, že kompromis není projevem slabosti, ale projevem respektu vůči ostatním.

Štír (24. října – 22- listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou velmi zajímavými osobnostmi, bohužel s těžkou povahou. Jsou velmi impulsivní a mají strach ze ztráty kontroly nad věcí nebo vztahy, pokud by na kompromis přistoupili. Štíři by si měli uvědomit, že partner jim nechce ublížit ani ukrást pozici, pokud nebude přistoupeno na jeho pohled na věc. Ochota přistoupit na kompromis je totiž projevem zdravého vztahu. Bez něj by byl s povahou štíra jen toxický.