Horoskopy

Znamení, která přitahují nehody: tito 4 obratnost do vínku nedostali

Znamení, která přitahují nehody: tito 4 obratnost do vínku nedostali

Každý den není perfektní. Někdy se nám nemusí dařit od samého rána a pronásleduje nás jedna nehoda za druhou. Najdou se však jedinci, kteří nehody jakoby přitahovali. Pokud nechcete aby se zranili, raději je k manuální práci nepouštějte. Toto jsou 4 znamení, která přitahují nehody: Blíženci, Lev, Střelec, Ryby. Zjistěte jaké nehody přitahují. 

Blíženci 

21. 5. – 20. 6.

Blíženci jsou zábavní společníci, nesmí se však začít verbálně projevovat. Rádi gestikulují a tím zdůrazňují své veselé příhody. Jakmile začnou rozhazovat rukama, víte, že na nehodu nemusíte příliš dlouho čekat. V lepším případě do někoho vrazí a polijí pitím a nebo v tom horším shodí starožitnou vázu, která se ve vaší rodině dědí z generace na generaci. 

Lev

23. 7. – 22. 8.

Toto znamení patří mezi skvělé lídry a řečníky, na manuální práci či fyzické aktivity se však nehodí. Lvi oplývají neskutečnou dávkou charismatu, ale také přitahují nejednu katastrofu. Může za to jejich roztržitá povaha. Chtějí být všude a ti nejlepší, proto se dopouští poměrně hodně chyb v osobním i pracovním životě a nehody se jim nevyhýbají. 

Střelec 

22. 11. – 21. 12.

I když jsou Střelci v hloubi duše objevitelé, nehody se jim dějí v podstatě každý den. Střelci musí být neustále v jednom kole. Poté ztrácejí přehled a čas o všech podstatných věcech, kterým se věnují. Není tedy divu, že je jejich myšlenky na práci zaměstnají natolik, že se poraní i při krájení zeleniny nebo zapomenou vařená vejce na plotně. Bezpečné místo pro ně snad neexistuje. 

Ryby

19. 2. – 20. 3.

Ryby jsou velice kreativní a dokáží nalézt odpovědi i na ty nejzapeklitější problémy. Nesmí však dělat nic prakticky. Celý svůj život prožívají jakoby mimo realitu. Není tedy divu, že jakmile dojde na jakoukoliv aktivitu, je zaděláno na problém. Ryby se stávají neohrabanými. Neustále do něčeho naráží a mohou si způsobit i vážné zranění.