Horoskopy

Nejhorší lidé podle hvězd: na těchto 5 si dejte pozor!

Nejhorší lidé podle hvězd: na těchto 5 si dejte pozor!

Na světě jsou lidé, kteří mají velké sklony k zlosti a tu si vybíjejí na ostatních. Může to být jen špatná nálada, ale také zlo, které v těchto lidech dřímá. Podle znamení zvěrokruhu lze předpokládat, že nejhorší lidé se rodí právě v těchto znameních. Která znamení zvěrokruhu dokáží být až ďábelsky zlá?

  • štír
  • lev
  • panna
  • beran
  • býk

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou velmi toxičtí lidé, kteří se nebojí použít ani ty nejhorší praktiky, aby někomu ublížili. Pohání je pomstychtivost a jejich perfektně promyšlené plány na pomstu jsou až obdivuhodně dokonalé.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi touží tak moc po pozornosti, že se neštítí ošklivě někoho společensky podkopat, pokud by měli být jejich konkurencí. I kdyby to neměla být pravda, lev je tak zlý a sobecký, že odstraní každého, kdo mu bude stát v cestě.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení panny, jsou velkými perfekcionisty. Jsou také velmi povrchní a potřebují vyhrávat.  Zatímco se budou tvářit, že je vše v pořádku, v hlavě se jim bude rodit plán, jak se vás zbaví. Vše dokonale naplánují tak, aby všechno vyšlo a dosáhly tak vytouženého výsledku.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani chtějí vždy vyhrávat. Mají sklony se bránit i před úplně vymyšlenými útoky. Pokud by je měl někdo porazit, postarají se o tom, aby se to už nestalo. Buď dotyčnému fyzicky ublíží, nebo jej nechá zatratit společnosti neomluvitelnou pomluvou.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení býka, jsou velmi tvrdohlaví. Jejich tvrdohlavost často vede až k bezohlednosti. Je jim jedno, jaké bude mít jejich jednání následky pro ně samotné, důležité je, aby lidé, kterých se chtějí zbavit jednoduše zmizeli.