Krása a módaVlasy

Zelené vlasy: komu sluší a top produkty roku 2024

Zelené vlasy: komu sluší a top produkty roku 2024

Zelené vlasy patří mezi zajímavé styly, které na ulici příliš často nepotkáte. A přitom je to škoda. Neexistuje totiž jen jeden odstín zelené. Nepředstavujte si neonově zelenou barvou, jakou znáte ze sady zvýrazňovačů. Na dnešním trhu najdete celou obrovskou škálu různých odstínů a některé z nich jsou skutečně nádherné. Navíc jsou poměrně tmavé, a tak lidem, kteří vás uvidí možná bude chvíli trvat, než přijdou na to, že máte vlasy vlastně zelené.

Komu sluší zelené vlasy?

Žádná barva vlasů není univerzální, a proto ani zelené vlasy nebudou slušet každému. Zelená leží na hranici mezi studenými a teplými barvami, nicméně více spadá do chladnější poloviny spektra.

I přesto je však možné najít i teplejší zelenožluté odstíny, které mohou slušet i teplým například podzimním barevným typům. Ty však bývají poměrně světlé a zářivé, a proto spadají spíše mezi výraznější barvy. Navíc se vám zelenožlutá barva s teplým podtónem bude poměrně obtížně v obchodech hledat.

Se zelenou to mají snazší studenější barevné typy jako je jaro či zima. Ty si mohou vybrat mezi nepřeberným množstvím nádherně tmavě zelených odstínů, které budou skutečnou ozdobou.

Jaké produkty zvolit

Produkt, který zaručeně stojí za vaši pozornost je Barevný toner na vlasy Black Professional Crazy Toner – Emerald ve smaragdově zeleném odstínu. Ten je skutečně nádherný, téměř zelenomodrý, a v kombinaci se světlou zimní pokožkou vám udělá skvělou službu. Stálicí mezi netradičními barvami na vlasy je také značka La Riché a konkrétně jejich Directions Crazy barva na vlasy Alpine Green. V neposlední řadě můžete také vyzkoušet o něco jemnější semi-permanentní barvu z portfolia značky Wella v odstínu Neverseen Green z řady Color Fresh Create.