Horoskopy

Závislácká znamení: těchto 5 se nezdravě upíná na své partnery

Závislácká znamení: těchto 5 se nezdravě upíná na své partnery

Pokud jsme s někým ve vztahu, je v pořádku, že se na něho svým způsobem napojíme. Musíme ale dodržovat určité meze, které by se neměly překračovat. Někteří lidé se ale na své protějšky až nezdravě upínají a stávají se na nich závislými. Odhalíme teď společně závislácká znamení zvěrokruhu, která k tomuto mají sklony.

Závislácká znamení: patříte k nim?

Někteří z nás si nedokážou držet určitý odstup od svých drahých poloviček. Je v pořádku, když s někým sdílíme radost i smutek, svěřujeme se. Ale nic se nemá přehánět. Dokonce ani upnutí se na druhého člověka, s čímž mají následující závislácká znamení problém.

  • Ryby
  • Štír
  • Rak
  • Panna
  • Váhy

Ryby

Ryby jsou velmi citliví jedinci. Jakmile se do někoho zamilují, pak mu svoji lásku dávají bezmezně najevo. Někdy bohužel až příliš. Často se na svých protějšcích stávají závislými a to až natolik, že se přestanou rozhodovat sami za sebe. A to je velká chyba.

Štír

Mezi závislácká znamení zvěrokruhu patří také Štír. I ten si na svém partnerovi často vytvoří určitou závislost. Tentokrát ale z druhého pohledu – Štíři totiž mívají tendence své protějšky kontrolovat a svým způsobem ovládat.

Rak

I zrozenci Raka jsou emocionálně silně založení. Není se tak čemu divit, že často upnou na své partnery. Mívají pocit, že s někým, koho milují, musí tvořit jedno tělo, jednu duši. Chvíli to může být roztomilé, zejména ze začátku. Ale později tohle chování druhou stranu začne dusit.

Panna

Po perfekcionismu toužící Panny dávají do vztahu hodně. Od všeho očekávají dokonalost, jakmile si tedy partnera přeformují k obrazu svému, stanou se na něm závislí a představa, že by je protějšek opustil poté, co do něj vložili tolik energie, je pro ně nepředstavitelná.

Váhy

Na náš seznam mezi závislácká znamení patří také Váhy. Tito lidé se umí ve vztahu nezdravě upínat, jejich rozhodnutí jsou pak ovlivněna názorem jejich protějšku. Nechávají se snadno ovládat, což není tak úplně dobře.