Horoskopy

Erotogenní zóny podle horoskopu: co vzrušuje jednotlivá znamení?

Erotogenní zóny podle horoskopu: co vzrušuje jednotlivá znamení?

Každý z nás má na těle citlivá místa, na kterých i jediný dotek dokáže vyvolat lavinu vzrušení. Netřeba se za takové téma stydět, k životu to přece patří. Pojďme se společně podívat na erotogenní zóny podle znamení horoskopu.

Jaké máme erotogenní zóny podle horoskopu?

Každého vzrušuje něco trochu jiného. Někdo je citlivý na dotek na krku, jiného dostane do nebe, pokud se jej budete dotýkat na chodidlech. Odpovídají vaše erotogenní zóny podle horoskopu? A co vzrušuje vaši drahou polovičku na základě znamení, ve kterém se dotyčný narodil?

Beran

Berani jsou tzv. horké hlavy, proto vás možná nepřekvapí, že jejich erotogenní zónou je právě hlava. Milují laskání ve vlasech i jemnější zatahání.

Býk

Býka dostanete v momentě, kdy začnete věnovat pozornost jeho šíji. Hlaďte jej na tomto místě, jemně škrábejte nebo líbejte a padne vám k nohám.

Blíženci

Erotogenní zóny podle horoskopu Blížence jsou ruce. Roztají, když jim budete sát prsty nebo je líbat na dlaních. To je dostane!

Rak

Zrozenci Raka jsou citliví na polibky na břiše a na oblast okolo pupíku. Hlazení a líbání na těchto místech je zaručeně dostane do varu.

Lev

Erotogenní zónou Lvů je páteř. Pokud si ho chcete získat, pak mu udělejte masáž a protahujte ji, dokud nebude prosit, že už to nevydrží.

Panna

Člověka, který se narodil ve znamení Panny, vzrušuje laskání v oblasti pupíku. Zkuste vzít třeba kostku ledu a jemně s ní přejíždět po břiše…

Váhy

Jestli si chcete okolo prstu omotat člověka narozeného ve znamení Vah, pak se neostýchejte a laskejte jej na zadečku. To miluje!

Štír

Jaké jsou erotogenní zóny podle horoskopu Štíra? Tito lidé milují sex, netají se tím a nebrání se, když veškerou pozornost věnujete jejich největší chloubě.

Střelec

Stačí, když Střelci položíte ruku na stehno a rázem budete mít jeho plnou pozornost. Líbí se jim také laskání na bocích.

Kozoroh

Dostat se na kobylku člověku, který se narodil ve znamení Kozoroha, není úplně snadné. Jeho erotogenní zónou je zadní strana kolen.

Vodnář

Vodnáře nejvíce vzrušuje, když mu laskáte lýtka. Pro někoho možná zvláštní erotogenní zóny, ale Vodnáři z ní doslova šílí.

Ryby

Pokud budete Rybám laskat chodidla, bude vás nosit na rukou. Tohle je pro tyto lidi nejcitlivější část na těle.