Krása a módaVlasy

Moderní dámské účesy: 4 trendy styly, které ihned potřebujete

Moderní dámské účesy: 4 trendy styly, které ihned potřebujete

Vrtá vám hlavou, jaké se letos nosí účesy? Připravili jsme si pro vás 4 nejmodernější účesy v kterých zazáříte.

Krátký Pixie účes s patkou do strany

Pixie účes je obvykle velmi krátký a patka na jedné straně vytváří asymetrii a dodává účesu osobitý vzhled. Pixie účes s patkou má určitou texturu, což dodává vzhledu objem a lehkost. Texturování se často dosahuje pomocí vosku nebo stylingové pěny. Pixie účes je obecně snadno udržovatelný, ale vyžaduje pravidelný střih, aby si udržel svůj tvar. Lichotí r ůzným tvarům obličeje, ale je obvykle nejlepší pro ty s oválným nebo srdcovým tvarem obličeje.

Mikádo s jemnými vlnami

Mikádo je obvykle středně krátký účes, s vlasy sahajícími kolem krku. Vlasy navlníte kulmou a vytvoříte elegantní a romantický vzhled. Vlny jsou obvykle měkké a diskrétní, ne příliš kudrnaté. Některé verze Mikáda mohou mít také lehký tupý řez nebo vrstvy.

Plážové vlny

Mají přirozený a nedbalý vzhled s lehce zvlněnými prameny. Vlny můžete vytvořit pomocí kulmy, vlasových válečků nebo dokonce s využitím speciálního texturovacího spreje. Prameny vlasů jsou jemně navlněné a mají různé délky, což dodává texturu a hloubku. Vlny zvyšují objem vlasů a dodávají jim plnost, což může být zejména pro tenké vlasy výhodou. Tento styl je vhodný pro různé délky vlasů – od krátkých až po dlouhé. Zdůrazněte vlny tím, že si vlasy ozdobíte květinami nebo jinými doplňky.

Dva drdoly

Trendy 90. let jsou stále v plném proudu a proto tady máme pro vás dva drdůlky. Zaberou vám jen pár minut a jsou roztomilé.

  • Stačí si na každé straně vytvořit vysoký culík, co nejvýše.
  • Zatočte prameny vlasů a omotejte je dokola do tvaru drdůlku.
  • Poté upevněte gumičkou a zalakujte

Shrnutí

Výše jsme zmínili velice módní účesy jako jsou dva drdoly, plážové vlny, krátký pixie účes nebo mikádo. Ať už si zvolíte jakýkoliv z výše zmíněných účesy půjdete s letošními trendy.