Horoskopy

Zaujatá znamení: tito 4 si vás k tělu jen tak nepustí

Zaujatá znamení: tito 4 si vás k tělu jen tak nepustí

První dojem je základním stavebním kamenem pro navázání přátelského nebo partnerského vztahu. Pokud to tedy zpackáte napoprvé, lidé narození v těchto znameních vám pravděpodobně již nedají druhou šanci. Která to jsou?

  • štír
  • beran
  • rak
  • býk

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení štíra jsou obecně známí tím, že k sobě jen tak někoho nepustí. Jsou vůči novým lidem velmi zaujatí a berou je jako potenciální hrozbu. Nejen z hlediska emočního, ale také vztahového. Pokud si tedy u štíra neuděláte dobré očko hned na začátku, pravděpodobně vám už druhou šanci nedají a nikdy vás nepřijmou. Štíři navazují totiž vztahy jen s lidmi, kterým mohou důvěřovat.

Beran (21. března – 20. dubna)

Ačkoliv má beran rád společnost, aby měl neustále podněty, ne každého pustí k tělu od počátku. I když mají extrovertní povahu, nerad si nechává zasahovat do svého „stáda“, o které pečuje s patřičnou loajalitou. Pokud se tedy objeví na obzoru nový potenciální kolega, nejprve si bude držet odstup, aby si ho pěkně prověřil. Jakmile mu začne důvěřovat, pak ho teprve přijme do party.

Rak (22. června – 22. července)

Lidé narození ve znamení raka s lidmi navazují hluboké emocionální propojení, což ve skutečném světě znamená, že ne s každým to lze. Zaujatost raka přijde až s léty zkušeností, kdy dostali pořádnou citovou bídu od člověka, na kterém jim záleželo, ale tyto city nebyly opětovány. Raci se snaží být s lidmi zadobře, ale věkem se z nich stanou nedůvěřiví jedinci, kteří neudělají první krok.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou známí tím, že milují stereotypní činnosti a odpočinek. Jsou zaujatí vůči lidem a novým věcem jen proto, že je to vybočení z jejich komfortní zóny. Občas prostě nechtějí poznávat nové lidi, protože je ve svém životě nepotřebují.