Horoskopy

Sveřepá znamení: 3 TOP tvrdohlavci podle hvězd

Sveřepá znamení: 3 TOP tvrdohlavci podle hvězd

Pokud netušíte, co přesně znamená být sveřepý člověk, začtěte se do následujícího článku. Vybrali jsme pro vás totiž 3 nejvíce sveřepá znamení zvěrokruhu na základě typických charakteristických vlastností, se kterými se obvykle pojí.

Co to znamená sveřepý člověk?

Jedná se o synonymum (=slovo stejného významu) přídavných jmen urputný, divoký a neoblomný. My se v tomto článku budeme blíže věnovat sveřepým znamením ve smyslu tvrdohlavého a arogantního člověka, který si stojí za svým názorem a nepřipouští existenci jiné cesty nebo způsobu. Následující výčet jednotlivých osobností však berte s nadhledem, protože každý člověk na světě je unikátní a nelze najít dva přesně charakteristicky totožné lidi.

ZnameníObdobí
Beran21. března – 19. dubna
Býk20. dubna – 20. května
Lev23. července – 22. srpna
tabulka 3 nejvíce sveřepých znamení zvěrokruhu

Beran vyniká svou tvrdohlavostí

Kdo má ve svém okolí nějakého Berana (nebo sám Beranem je), zaručeně nám dá za pravdu, že se jedná o nejvíce sveřepé osobnosti široko daleko. Berani si naprosto urputně stojí za svým názorem a jakmile si pomyslí, že by nakonec mohl mít pravdu i někdo jiný, přiznává se jim jejich pochybení velmi těžce.

Býk nepřipouští své chyby

Naopak Býci nepřiznají své pochybení nikdy. Jsou totiž velmi pevní ve svých přesvědčeních a i když se okolnosti změní, Býci zůstávají u starých omylů. Přesto je však Býk velmi stereotypním znamením, a proto ho málokdy překvapí něco, za co by se musel zuby nehty porvat.

Lev je rozený vůdce

A na konec pyšný a sveřepý Lev. Jedná se o nejvíce arogantní znamení zvěrokruhu, které nepřipouští pravdu někoho cizího a pokud si někdo dovolí pomyslet, že se Lev mýlí, bude toho hořce litovat. Zároveň však také jeho výhra je hořko-sladká, protože svým vítězstvím získává vždy také mnoho nepřátel, kteří s ním po konfliktu nebudou chtít mít nic společného…