Horoskopy

Svéhlavá znamení: 7 nejumíněnějších znamení zvěrokruhu

Svéhlavá znamení: 7 nejumíněnějších znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu nám odkrývají mnoho vlastností, která jsou pro určité znamení typické. Mezi ně patří například svéhlavost. Která znamení si jen tak nenechají do ničeho kecat a mají zkrátka svou hlavu?

Beran

Beran je prvním znamením zvěrokruhu a je spojován s energií, vůlí a nezávislostí. Berani bývají rození vůdci, kteří mají tendenci k svéhlavosti a nebojí se vyslovit svůj názor. Jsou to lidé plní životní energie, kteří se nebojí riskovat a jdou si za svými cíli. Berani jsou také velmi soutěživí a mají tendenci být impulzivní. V lásce jsou Berani vášniví a romantické duše, kteří se nebojí vyjádřit své city. Berani mají sklony k bolestem hlavy a žaludečním potížím.

Lev

Lev je ohnivé znamení, které je spojováno s sebevědomím, energií a svéhlavostí. Lidé narození ve znamení Lva mají tendenci k dominanci a nebojí se prosazovat své názory. Jsou to lidé plní energie a nadšení, kteří se nebojí riskovat a jdou si za svými cíli. V lásce jsou Leoni vášniví a romantické duše, kteří se nebojí vyjádřit své city. Leoni mají sklony k problémům srdce a krevního oběhu.

Střelec

Střelec je dalším ohnivým znamením, které je spojováno s energií, svobodou a svéhlavostí. Lidé narození ve znamení Střelce mají tendenci být otevření, upřímní a nebojí se vyjádřit svůj názor. Jsou to lidé plní energie a nadšení, kteří se nebojí riskovat a jdou si za svými cíli. V lásce jsou Střelci vášniví a romantické duše, kteří se nebojí vyjádřit své city. Střelci mají sklony k problémům s kyčlemi a stehny.

Panna

Panna je praktické a rozvážné znamení, které je spojováno s pozorovací schopností a svéhlavostí. Lidé narození ve znamení Panny mají tendenci být kritičtí a držet se svých přesvědčení. Jsou to lidé, kteří se snaží najít řešení problémů a mají pevný a odpovědný přístup k životu. V lásce jsou Panny opatrné a vybíravé, ale když najdou toho pravého, jsou věrné a oddané. Panny mají sklony k problémům s trávením a střevy.

Kozoroh

Tradiční a pevné znamení, které bývá spojováno s vytrvalostí a svéhlavostí. Lidé narození ve znamení Kozoroha mají tendenci být svéhlaví a držet se svých přesvědčení. Jsou to lidé, kteří se snaží dosáhnout svých cílů a mají pevnou vůli. V lásce jsou Kozorozi opatrní a vybíraví, ale když najdou toho pravého, jsou věrní a oddaní. Kozorozi mají sklony k problémům s koleny a klouby.

Vodnář

Inovativní a nezávislé znamení spojováno s originalitou a svéhlavostí. Lidé narození ve znamení Vodnáře mají tendenci k svéhlavosti a nebojí se vyjádřit svůj názor. Jsou to lidé, kteří se snaží najít nové a originální způsoby řešení problémů. V lásce jsou Vodnáři nezávislí a nekonvenční, kteří hledají partnera, který jim bude rozumět. Vodnáři mají sklony k problémům s kotníky a cévami3.