Krása

Vypadané řasy po prodloužení

Vypadané řasy po prodloužení

Vypadaly vám řasy po prodloužení? Pak vězte, že nejste jediná. Ve skutečnosti je to docela běžný problém špatné aplikace prodloužení řas. V tomto článku vám poskytneme několik užitečných rad, které vám pomohou obnovit růst řas.

Dejte si pauzu

Prvním a nejdůležitějším krokem ke zdravějším přírodním řasám je dát si pauzu od prodlužování řas. Dejte řasám pauzu, aby zpět získaly svou sílu. Obrňte se trpělivostí, protože vaše přirozené řasy budou dorůstat pomalu po dobu několika týdnů.

Vyzkoušejte sérum na řasy

Séra na růst řas jsou skvělým způsobem, jak pečovat o své přirozené řasy, to i v době, kdy máte své řasy prodloužené, protože obsahují spoustu vitamínů a živin. Séra jsou ale také užitečná právě ve chvíli, kdy se snažíte řasy obnovit po jejich vypadání, protože právě díky obsaženým látkám můžete značně urychlit obnovu vypadaných řas. Na trhu jsou dostupná nejrůznější séra, stačí si jen vybrat to nejlepší na základě dostupných recenzí.

Aplikujte přírodní oleje

Ricinový olej je vynikající přírodní olej, který pomáhá vašim přirozeným řasám růst. Navíc je běžně dostupný v lékárně a stojí jen pár korun. Stejné vyživující účinky má také olej s obsahem vitamínem E. Kterýkoli z těchto olejů můžete nanést na bavlněnou špičku a aplikovat ji podél linie řas. 

Používejte dobrý odličovač řas

Každodenní odličování řas je klíčem k udržení zdravých a dlouhých řas. Pomáhá odstranit make-up, nečistoty a znečištění, které mohou vést k poškození vašich řas. Doporučujeme používat jemný a hypoalergenní odličovač, případně můžete použít i dětský šampon nebo bezolejový odličovač.

Nepoužívejte řasenku

V ideálním případě nepoužívejte řasenku. Pokud si to nedokážete představit a máte pocit, že potřebujete alespoň trochu zvýraznit oči, zkuste například tzv. trvalou na řasy, která vaše řasy nadzvedne a zvýrazní.