Recenze

Vyhlašujeme nejlepší voňavky na rok 2024: používáte jednu také?

Vyhlašujeme nejlepší voňavky na rok 2024: používáte jednu také?

Hledáte tu nejlepší voňavku na letošní rok? Ztrácíte se v nepřeberném množství statisíců různých parfémů, voňavek a toaletních vod? My vám poradíme. Vyhlašujeme nejlepší voňavky na rok 2024!

Vyhlašujeme nejlepší voňavky podle Notino.cz

Stránka Notino.cz sestavila seznam TOP 10 nejlepších dámských parfémů. Většinu z nich nejspíš znáte a některé jste možná dokonce sami měli. Najdete mezi nimi například La Vie Est Belle od značky Lancome, Euphoria od Calvina Kleina, Si od značky Giorgio Armani nebo Bright Crystal od Versaceho. Dále zde uvidíte YSL Black Opium, Hugo Boss Alive, Karl Lagerfeld for Her či Paradoxe od značky Prada.

Žádné novinky ale nečekejte. Jde vlastně o soupis těch nejznámějších parfémů. Známé parfémy jsou známé z několika důvodů. Bývají vyrobené slavnými značkami a mají za sebou silný marketing. Kdyby však stály za nic, neprodávaly by se. Tyto slavné parfémy si tedy vybudovaly silnou značku, protože jsou známé, propagované a krásně voní.

Vaši pozornost si ale zaslouží i novinky

Skvělé voňavky však najdeme i u jiných značek. Například přírodní parfémy jsou dnes velmi na vzestupu díky jejich šetrnosti. Neobsahují žádné škodlivé látky, mohou pečovat o vaši pokožku a jako bonus i krásně voní. Podle webu Život a výživa si první místo zaslouží Olejový roll-on parfém Lípa od značky JAGAIA. Obsahuje jojobový a mandlový olej. Navíc se prodává v krásné dřevěné krabičce.

Druhou příčku obsadila značka Kvitok a její toaletní parfém Glamorous. I v tomto případě jde o 100% přírodní parfém, který voní po jasmínu a pomerančích. Na 3. příčce se umístil tuhý parfém Dotek léta Lamazura. Obsahuje kakaové máslo, vitamin E a karnaubský vosk. To vše navíc v bio kvalitě.

Zdroje:

https://www.notino.cz/top-10-damskych-parfemu/