Krása a módaVlasy

Victoria Beckham účesy: 3 nejdivočejší léta jejího života a rok 2024

Victoria Beckham účesy: 3 nejdivočejší léta jejího života a rok 2024

Málokterá celebrita se může chlubit tolika vlasovými proměnami jako právě členka bývalého slavného seskupení Spice Girls, Victoria Beckham. Právě ona pro vás může být skvělou inspirací, pokud hledáte nový a zajímavý účes. Pojďte se společně s námi podívat na nejlepší účesy, které kdy Victoria Beckham vynesla na světlo světa a inspirujte se!

Rok 2006

V roce 2006 Victoria Beckham vystřídala hned dva zajímavé účesy. V červenci se předvedla (v nejbližších následujících letech naposledy) s delšími vlasy, ze kterých měla vytvořené vlny a velice jí slušely. V listopadu téhož roku se již rozhodla pro celkem zásadní změnu a vlasy si nechala ostříhat do módního účesu tzv. podkovy. Zároveň také své vlasy ztmavila.

Rok 2007

Z tmavě hnědé podkovy Victoria Beckham v roce 2007 plynule přešla do světlé barvy vlasů, až z nich v červnu roku 2007 vznikla světlá blond.

Rok 2008

Následující rok 2008 nebyl pro Victorii Beckham (co se týče vlasů) příliš šťastným. Ihned v únoru 2008 totiž nechala svou podkovu dorůst a ostré hrany nelichotivě zvýrazňovaly trojúhelníkový tvar jejího obličeje. Svou chybu si však brzy uvědomila v září roce 2008 již byla ostříhaná „na ježka“ a její vlasy byly přebarveny na černo.

Jaký účes nosí Victoria Beckham v současnosti?

Dalo by se říct, že divoké roky Victoriina života a zběsilého střídání účesů jsou dávno pryč. Možná je to vyšším věkem, protože již brzy bude mít Victoria 50 let, ačkoliv vypadá stále fantasticky.

V posledních letech se Victoria Beckham zaměřila spíše na svou rodinu než na nekonečné střídání účesů, a proto nyní kráčí po světě s elegantními a nevýraznými účesy. Své vlasy si nechala dorůst do délky ramen a barvu zvolila přirozenou hnědou, která jí sedí naprosto perfektně.

To vše dokazuje fakt, že Victoria s přibývajícím věkem zraje a cítí se sebevědomě ve své přirozené kráse.