Horoskopy

Velký podzimní horoskop 2023: Blíženci budou cestovat, Lev bude ostatní přitahovat

Velký podzimní horoskop 2023: Blíženci budou cestovat, Lev bude ostatní přitahovat

Beran

Stále ještě si uchováváte spoustu energie, kterou jste načerpali v létě. Díky vedení Venuše nebudete plýtvat energií na zážitky, které vám nepřinesou uspokojení. Váš milostný život zaznamenal přes léto určité napětí. Nyní ale máte na svého partnera více času. Vezměte ho na procházku nebo si dopřejte společnou večeři a uvidíte, že se vše začne vracet do normálu. Pokud jste nezadaní, existuje veliká pravděpodobnost, že se můžete s někým seznámit na rodinné společenské akci, jako jsou narozeniny nebo svatba.

Býk

V září zažijete jeden z nejlepších měsíců tohoto roku. To vás může nabít na další dva podzimní měsíce, které se ponesou v duchu šetření peněz i zdraví. Máte pocit, že se vám otevírají nové možnosti. Než je ale využijete, ověřte si, že to není jen pozlátko, které vám ve skutečnosti příliš nepřinese. Máte tendence vidět v lidech to nejlepší, bohužel někdy může dojít k tomu, že vás ostatní využijí. Dejte si pozor na to, koho k sobě pustíte. Máte pocit, že váš vnitřní rozvoj stagnuje. Jděte tomu aktivně naproti a přihlaste se do vzdělávacího kurzu.

Blíženci

Lákají vás víkendové výlety. Nemusíte mít přesně naplánovaný cíl své cesty. Postačí vám auto a pár nezbytných věcí. Ubytování seženete na poslední chvíli. Užijte si krásného podzimního počasí a jděte tam, kam vám radí srdce. Je pravděpodobné, že na nových místech můžete poznat spoustu nových lidí. Na cesty můžete vzít i své přátelé. Pokud nemáte čas nebo peníze na cestování, zúčastněte se alespoň některých společenských událostí. Můžete se dočkat vyřešení životní situace, která vás delší dobu tížila.

Rak

Vzhledem k tomu, že jste v létě poměrně dost utráceli, se nyní potýkáte s finančními potížemi. Pokud máte, budete muset sáhnout do finančních rezervy. Jestliže ale nemáte našetřeno, budete muset hledat nové možnosti, jak si přivydělat. Bude lepší odložit všechny večírky, kterých jste se chtěli zúčastnit nebo je dokonce organizovat. Cestování v tomto měsíci vás může přivést na místo, které vás doslova okouzlí. Budete se sem rádi vracet. Rádi prozkoumáváte a poznáváte města ve svém okolí.

Lev

Je čas vstát a ukázat, co ve vás ve skutečnosti je. Zatím jste se drželi spíše v pozadí. Situace ale ukázala, že ti, kteří byli dostatečně sebevědomí, aby se chopili vedení, si najednou neví rady. Nebojte se vystoupit ze stínu. Víte, jaké je nejlepší řešení. Můžete si tím získat respekt ostatních. Je ale možné také to, že na vás bude někdo z kolektivu žárlit. Díky získanému sebevědomí budete zářit také v osobním životě. To vás pro opačné pohlaví udělá naprosto neodolatelné. Užívejte si pozornosti, dobře si ale vybírejte, koho si skutečně pustíte k tělu.

Panna

Dosud jste se příliš neprojevovali a následovali rad a doporučení ostatních. V podzimních měsících toho ale už máte dost a neváháte chytit otěže. Pokud se vám nevydařila letní dovolená, zkuste se podívat na nové možnosti, kam byste mohli vycestovat. Tentokrát už vás nic nezastaví. I když si nejste přesně vědomi, jak máte postupovat, když jdete za svými cíly, nemusíte mít obavy. Na své cestě narazíte na různá vodítka, která vám napoví, kterým směrem se ubírat. Nebojte se vyjádřit hlasitě své názory a myšlenky. Mohou vám pomoci dostat se na další příčku profesního žebříčku.

Váhy

Zaměřte se na činnosti, které vám pomohou navrátit se k sobě samému. Jedině tak si můžete uvědomit, jak na své cestě můžete dál postupovat. Jakékoli neshody, které jste zaznamenali s přáteli, známými nebo kolegy, jsou vám nyní jasnější. Pochopili jste, proč jste reagovali tak přehnaně a nebude pro vás těžké se za své jednání omluvit. To může pomoci přinést harmonii do vašich vztahů, což je to, co v současné chvíli potřebujete. Na podzim se budete těšit z nárůstu finančních prostředků.

Štír

Září bude měsícem čekání. Toužíte po změně, sami ale na ni nemáte dost síly. Nikdo jiný vám ale nepřijde na pomoc. Říjen a listopad ale už přijdete na konkrétní plány, jak se dostat tam, kam chcete. A máte také dost energie, takže si za tím půjdete. Je možné, že nyní už se najdou lidé, kteří vám pomohou. Jen potřebovali přesně vědět, jak mohou pomoci. V mezilidských vztazích zažijete svěží vítr. Je možné, že se o osobách dozvíte nové informace, které vás potěší. Všechna nedorozumění nyní máte díky svých komunikačním schopnostem sílu vyřešit.

Střelec

Pokud jste v létě nestihli dovolenou, je nyní skvělý čas na to, abyste vycestovali někam do zahraničí. Získáte možnost pracovat z domova nebo v podstatě odkudkoli, kde je připojení na internet. To vám může dovolit vycestovat i na delší dobu. Pravděpodobné jsou také služební cesty. Máte pocit, že pracovní projekt nejde tak rychle, jak by měl. Může za to váš zpomalený přístup. Nestíháte tempo ostatních. Na druhou stranu ale máte schopnost odhalit, co ostatní přehlédli.

Kozoroh

Profesionální spolupráce, která se v minulosti zasekla, se nyní začíná pomalu rozjíždět. Pokud čekáte na platbu nebo na zboží, které již máte zaplacené, může konečně dojít k pokroku v řešení. Jestliže jste v situaci, že vám někdo dluží peníze, nebojte se připomenout. Je ideální čas naučit se něco nového. Podívejte se na kurzy, které by vám mohly přinést prospěch taktéž v osobním životě. Je pravděpodobné, že budete mít problémy týkající se zdraví. Vynaložíte na ně nemalou finanční částku.

Vodnář

Ve vztazích můžete nyní zaznamenat opravdu důležitou událost. V minulosti jste se drželi zpátky, nyní ale nemůžete jinak, než se vyjádřit. Je pravděpodobné, že už dlouho single nebudete. Máte dostatek odvahy oslovit i osoby, které neznáte. Nespěchejte na ostatní, mohou být překvapeni vaší náhlou proměnou. V zaměstnání zaznamenáte určitý postup. Vaše tvrdá práce bude odměněna. Čekají vás ale další povinnosti a zodpovědnost.

Ryby

Pokud trpíte dlouhodobými zdravotními problémy, můžete narazit na nový způsob léčby. Ty vám mohou skutečně pomoci. Než je ale aplikujete, zjistěte si, zda nemají také negativní účinky. Podporu svých činností získáte na místech, které jste nečekali. Do řešení vašich problémů se zapojí i vaše okolí. Pěstovat dobré vztahy s ostatními lidmi se vyplatilo. Podzim pro vás bude náročným obdobím, ve kterém budete bojovat i proti depresím. Snažte se proto najít způsob, jak se uvolnit.