Krása a módaVlasy

Účesy pro silnější ženy: 3 tipy, se kterými budete za hvězdu

Účesy pro silnější ženy: 3 tipy, se kterými budete za hvězdu

Účes hraje důležitou roli v tom, jak se cítíte a jak vás vnímají ostatní. Pokud jste silná a sebevědomá žena, chcete mít účes, který to odráží. Zde je několik tipů, jak si vybrat účes, který vás bude zdůrazňovat.

Zvolte si délku vlasů podle svého tvaru obličeje

Je důležité vybrat si délku vlasů, která bude lichotit vašemu tvaru obličeje. Pokud máte oválný obličej, můžete si dovolit téměř jakoukoliv délku vlasů. Pokud máte kulatý obličej, zvolte si delší vlasy, které opticky protáhnou vaše rysy. Pro čtvercový obličej jsou vhodné měkčí linie, například kadeře okolo obličeje. Pokud máte srdcovitý tvar obličeje, zvolte si délku, která je kratší v oblasti brady a delší v oblasti temene.

Experimentujte s texturou vlasů

Silné ženy chtějí mít účes, který je výrazný a zajímavý. Proto byste měli experimentovat s texturou vlasů. Pokud máte jemné vlasy, zvažte střih, který jim dodá objem a texturu. Pokud máte vlnité vlasy, zvažte střih, který je bude ještě více zdůrazňovat. Kadeře, vrstvy a střídání délek jsou skvělým způsobem, jak získat zajímavou texturu.

Zvažte barvu vlasů, která vám lichotí

Barva vlasů může mít velký vliv na to, jak vypadáte. Pokud chcete vypadat sebevědomě a energicky, zvažte živou barvu, jako je například červená nebo blond. Pokud chcete vypadat sofistikovaně a profesionálně, zvažte tmavší barvy, jako je například hnědá nebo černá. Vždy volte barvu, která vám lichotí a vyhovuje vašemu tónu pleti.

Několik populárních účesů pro silné ženy:

Typ účesuPopis
BobKrátký účes, který může být rovný nebo vlnitý
PixieVelmi krátký účes s výraznými vrstvami
LobDlouhý bob, který sahá těsně pod bradu
Beach wavesVlny ve volném stylu s texturou vlasů
KadeřeVelké a výrazné kadeře na délku ramen
Vysoký culík, drdolÚčes, který se skládá vysoko na hlavě, např. drdol nebo culík

S trochou experimentování a poradenství od profesionálů se můžete stát hvězdou, ať už se pohybujete v jakémkoli prostředí. Vězte, že dobrý účes vám může dodat sebevědomí a pomoci vám vystoupit z davu. Tak neváhejte a zkuste něco nového, vždyť účes je také součástí vaší osobnosti a identity.