Krása a módaVlasy

Účesy na svatbu pro svědkyni: známe 4 krásné účesy, které vám budou slušet

Účesy na svatbu pro svědkyni: známe 4 krásné účesy, které vám budou slušet

Slušivý účes na svatbu rozhodně nemusí řešit pouze nevěsta. Jdete-li na veselku v roli svědkyně, bude se pozornost hned po nevěstě a ženichovi v určitý moment upírat i vaším směrem. Hledáte inspiraci na účesy na svatbu pro svědkyni? Pokud vám chybí inspirace, pár nápadů pro vás máme v následujících řádcích!

Nápady na účesy na svatbu pro svědkyni

Svědkyně na svatbě je důležitá osoba, na jejímž zevnějšku záleží. Máte-li se zhostit této role, je určitě na místě dát si záležet na tom, jak budete vypadat. Možná ale patříte k ženám, které si neumí vytvořit náročné účesy, nebo ani nevíte, co vám padne. Proto neuděláte chybu, když se s účesy na svatbu pro svědkyni poradíte s kadeřnicí – ideální by bylo, pokud by to byla stejná kadeřnice, která bude na tento výjimečný den česat i nevěstu.

Pokud máte dlouhé vlasy, neváhejte zvolit vyčesaný účes. Vsadit můžete na klasický drdol, nechte si splést elegantní drdol na temeni. U žen s hodně hustými vlasy, které bývají hodně těžké a nevydrží vyčesané nahoru, to nelámejte přes koleno a vsaďte na kompromis v podobě splývavých účesů. Slušet vám budou lokny v kombinaci s několika sepnutými pramínky.

Francouzský cop i vysoký culík

Budete-li na svatbě zastávat roli svědkyně, jistě chcete vypadat dobře. Určitě není vaším cílem zastínit nevěstu, zároveň ale musíte reprezentovat. Mezi vhodné účesy na svatbu pro svědkyni patří i klasika v podobě francouzského copu. Ten se dá krásně oživit různými vlasovými ozdobami:

  • perličky
  • kytičky
  • sponky

Bát se nemusíte ani vysokého, uhlazeného culíku. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Divili byste se, jak může na první pohled obyčejný vysoký culík vypadat zajímavě a slušivě. I u culíku můžete nechat pár pramenů volně splývat okolo obličeje, účes bude rázem působit elegantnějším dojmem.