Krása a módaVlasy

Účesy Jennifer Aniston: ikonické a trendy i v roce 2024

Účesy Jennifer Aniston: ikonické a trendy i v roce 2024

Americká herečka Jennifer Aniston, která se proslavila zejména svým ztvárněním Rachel Green v devadesátkovém sitcomu Přátelé, je oprávněně pokládána za módní ikonu. I v současné době, kdy už má za sebou padesátku ji nelze nevnímat jako velmi atraktivní ženu. Díky jejímu vkusu i slavné roli Rachel se mnoho lidí inspiruje nejen jejím módním vkusem, ale i jejími ikonickými účesy.

Účesy Jennifer Aniston

Za svůj dospělý život vystřídala Jennifer stejně jako většina žen nespočet různých účesů a mnoho z nich se prakticky okamžitě potom, co je herečka vynesla stalo velice žádanými. Narozdíl od některých svých hereckých kolegyň neměla Jenifer nikdy potřebu šokovat svět razantními vlasovými proměnami. I proto, že je se svým obvyklým účesem Jennifer spojená tolik desetiletí, jej lidé pokládají za její.

V době, kdy nejvíc letěli Přátelé navštěvovaly ženy kadeřnické salony a toužily se nechat ostříhat takzvaně „na Rachel“. A není divu! Účesy Jennifer Aniston jsou sice ženské, elegantní a nadčasové. Zároveň jsou však i praktické a snadné „na údržbu“. Nejedná se o žádné složitě sestříhané účesy, ale o poměrně jednoduché střihy s čistými mírně sestříhanými liniemi kolem obličeje.

V jednoduchosti je krása

I přesto, že Jennifer Aniston svůj vzhled několikrát poměrně značně proměnila, rozhodně je u ní patrný stále přetrvávající styl. Její vlasy jsou středně hnědé často s velmi jemnými blond melíry. Délku nosívá po ramena až po lopatky, obvykle jsou pro ni však typické sestříhané kontury kolem obličeje. Někdy po roce 2000 ale také vyměnila delší vlasy za rovně střižené mikádo, které se opět stalo pro mnohé ženy vzorem.