Krása a módaVlasy

Účes pro vysoké čelo: 3 tipy na styly, kterými ho hravě zamaskujete

Účes pro vysoké čelo: 3 tipy na styly, kterými ho hravě zamaskujete

Vysoké nebo také ploché čelo mnoho žen považuje za velký nedostatek a vadu na kráse. Přitom ho lze poměrně snadno zamaskovat a to správnou volbou účesu. Pokud jste majitelkou vysokého čela, jsou následující řádky určené právě vám. Poradíme vám nejeden účes pro vysoké čelo a dodáme tipy, jak tento nedostatek schovat.

Účes pro vysoké čelo: 3 nápady, se kterými tuhle vadu na kráse zamaskujete

Trápí vás, že máte vysoké čelo? Nevíte, jak se učesat, aby to nebylo do očí bijící? Od toho jsme tu my a náš dnešní článek. Toto jsou tři nápady, jak vysoké čelo schovat, aby nebylo viditelné na první pohled:

  • vsaďte na ofinu
  • sčešte si vlasy ke straně
  • rozčísněte vlasy na pěšinku

Ofina je váš zachránce

Kdo má vysoké čelo, ten si je dobře vědom toho, že jej lze schovat pod ofinu. Za nás radíme vydat se cestou divoce sestříhané ofiny, která nebude jako podle pravítka, ale naopak vytvoří jakýsi cik cak dojem. Tento účes pro vysoké čelo nejenže vyřeší problém, jak tento nedostatek schovat, ale zároveň působí hravě a rozverně.

Tím ale nechceme říci, že rovně střižená ofina je chyba. Rozhodně ne a mnoha ženám se rovná ofina líbí. I tímto způsobem lze vysoké čelo schovat, takže směle do toho.

Vlasy sčešte na stranu

Nejste zrovna fanouškem ofiny? Je pravda, že ne každá žena si troufne nosit ofinu a pro některé je to zase změna, kterou se bojí podstoupit. V tom případě jako účes pro vysoké čelo doporučujeme vlasy sčesané k jedné straně.

Nejde o ofinu jako takovou, vlasy si prostě jen sčešete na jednu stranu tak, že zamaskujete vyšší čelo a ve výsledku dosáhnete velmi zajímavého a nadýchaného účesu.

Vlasy rozčísnuté na pěšinku

Mnoho žen se pěšince brání, ale pokud máte vysoké čelo, dejte jí šanci. Vlasy rozčísnuté tak, že vytvoří pěšinku, zamaskují vysoké čelo, kterého si tak nikdo ani nevšimne.