Krása a módaNehty

Trendy gelové nehty barvy: inspirace pro podzim 2023

Trendy gelové nehty barvy: inspirace pro podzim 2023

Podzim je v plném proudu a my jsme se rozhodli zaměřit na trendy gelové nehty barvy vhodné právě pro tohle roční období. Potřebujete inspiraci, do kterých barviček obléknout své drápky?

Tipy na trendy gelové nehty barvy pro letošní podzim

Asi žádné jiné roční období nehraje tolika barvami, jako právě podzim. Někdo ho miluje a někdo nesnáší. Ať už jste ale fanouškem nebo odpůrcem podzimu, jistě se shodneme na tom, že ženy by měly mít upravené ruce po celý rok. Níže najdete tipy na trendy gelové nehty barvy ideální pro podzimní čas.

  • Tmavě hnědá
  • Oranžová
  • Granitová
  • Krémová
  • Bordó

Tmavě hnědá

Hnědá barva k podzimnímu období neodmyslitelně patří. Nosí se snad ve všech odstínech. Na nehtech bude vypadat moc pěkně tmavě hnědá barva, zvláště pak v matném provedení. Co na tenhle tip říkáte? Zaujal vás?

Oranžová

Další barvou, která teď na podzim nikde okolo nás nesmí chybět, je oranžová. Ta rozděluje lidi na dvě poloviny: někdo ji miluje a někdo nesnáší. Ke které skupině se řadíte vy? Pokud jste fanouškem oranžové, vašim nehtům bude tento odstín zaručeně moc slušet.

Granitová

Podzimu nutně nemusí vládnout jen hnědá nebo oranžová. Proč svým nehtům nepropůjčit trochu tajemnější vzhled a nezahalit je do granitového odstínu? Klidně s trochou třpytek, aby vaše drápky měly ten správný šmrnc.

Krémová

Mezi trendy gelové nehty barvy vhodné teď na podzim patří také krémová. Ta nadchne zejména ty z vás, které pro své ruce hledají něco jemného a nenápadného. Krémový odstín jim dodá na něžnosti.

Bordó

Bordó neboli burgundská červená je jednou z barev, na které můžete vsadit kdykoli během roku. Proč tedy ne právě teď, kdy nám kalendářně i za okny panuje podzim? Krásná barva dá vašim rukám vyniknout.