Krása a módaVlasy

Jak vyfoukat vlasy do vln: 4 vyzkoušené metody

Jak vyfoukat vlasy do vln: 4 vyzkoušené metody

K vytvoření romantických vln nutně nepotřebujete kulmu ani žehličku na vlasy. Poradíme vám, jak vyfoukat vlasy do vln. Známe totiž hned 4 metody, které opravdu fungují.

4 tipy jak vyfoukat vlasy do vln

Líbí se vám vlnité vlasy? Pokud i vy tu a tam zatoužíte po něžných vlnách, nemusíte si kvůli tomu hned kupovat kulmu na vlasy. Zkuste některou z našich metod, jak vyfoukat vlasy do vln.

  • Difuzér
  • Kulatý hřeben
  • PET lahev
  • Natáčky

Tip do začátku: použijte přípravek na tvorbu vln

Ještě než vám prozradíme všechny metody, jak vyfoukat vlasy do vln, máme do začátku jeden tip: aplikujte do vlasů speciální přípravek na tvorbu vln. Ten pomáhá vytvořit krásně vlnité vlasy a jeho použitím rozhodně nic nezkazíte.

Difuzér

Difuzér je velmi šikovný pomocník, se kterým se dají vytvořit kouzelné vlny. Doporučujeme jej pro ženy, jejichž vlasy jsou od přírody alespoň trochu kudrnaté. Práce s difuzérem je vlastně úplně jednoduchá, stačí jen tento speciální nástavec nasadit na fén a poté přikládat k vlasům.

Kulatý hřeben

Další z metod, jak vyfoukat vlasy do vln, je použití kulatého kartáče. Pokud jej doma máte, nebojte se jej použít k tomu, abyste si vytvořili krásné vlny. Chce to sice trochu cviku, ale uvidíte, že jakmile se do toho dostanete, foukané vlny vám půjdou skoro samy.

PET lahev

Dosáhnout vlnitých vlasů za pomoci PET lahve? Proč ne! Tento tik ovládl sociální sítě. A jak to vlastně funguje? Vezměte čistou PET lahev a odřízněte jí úzké hrdlo. Doprostřed pak udělejte díru, do které se vejde nástavec fénu. Následně vezměte jeden pramen, vložte jej do PET lahve, přiložte fén a sledujte, jak se vlasy v lahvi točí. Výsledkem budou jemné vlny.

Natáčky

Jako poslední tip, jak vyfoukat vlasy do vln, je použití natáček. A nemusí jít přitom o klasické natáčky, použít lze třeba i ponožky, na které si můžete vlasy namotat a poté je s pomocí fénu rychle vysušit – vlny budou hotové během chviličky.