Horoskopy

Temná znamení zvěrokruhu: 3 jedinci mající stinnou stránku

Temná znamení zvěrokruhu: 3 jedinci mající stinnou stránku

Všichni máme nějakou svoji třináctou komnatu. Zatímco někteří před okolním světem ukrývají drobná a neškodná tajemství, jiní skrývají skutečně temnou stránku. Dneska se společně podíváme na temná znamení zvěrokruhu – možná mezi ně patříte i vy.

Temná znamení zvěrokruhu

Jsou věci, kterým druhým neříkáme. Všichni s sebou vlečeme nějaké to tajemství – někdo menší, jiný větší. Dnes se však chceme společně s vámi podívat na temná znamení zvěrokruhu, která mnohdy klamou své okolí a ukrývají před druhými svoji skutečně stinnou tvář.

  • Štír
  • Lev
  • Kozoroh

Štír

Za nejtemnější znamení zvěrokruhu lze jednoznačně označit zrozence Štíra. Tito lidé se na venek tváří přátelsky. Jejich maska vyvolává dojem, že jsou družní. Ve skutečnosti si však chtějí od druhých lidí udržovat neustálý odstup.

Jednou z klíčových vlastností Štírů je pozorovací schopnost. Tito lidé zpovzdálí sledují ostatní, sami pro sebe je hodnotí a analyzují. Navenek se ale tváří, že jsou to dobří kamarádi.

Lev

Mezi temná znamení zvěrokruhu patří také Lvi. U těch se na první pohled zdá, že jsou otevření všem, že si s každým dokážou najít společnou řeč. Nahrává tomu fakt, že Lvi mají zakořeněno v povaze, že se rádi předvádí a milují, když jsou středem pozornosti.

I oni ale mají stinnou stránku. Tou může být například fakt, že jsou mnohdy až příliš zahledění do sebe. Kolikrát dokážou upozadit potřeby druhých, aby jednali ve svém zájmu.

Kozoroh

Do třetice zmíníme Kozorohy. Tito lidé mají pocit, že musí být ve všem za každou cenu nejlepší. Jakmile si před sebe vztyčí nějaký cíl, hodlají ho dosáhnout za každou cenu. A je jim přitom úplně jedno, co budou muset udělat pro to, aby do daného cíle došli.

A to je jejich temná stránka. Pro úspěch jsou totiž ochotni udělat cokoli. Jdou klidně přes mrtvoly, jen aby druhým dokázali, že právě oni jsou ti nejlepší, ke kterým by měli vzhlížet.