Horoskopy

Povalečská znamení zvěrokruhu: 6 největších lenochů dle znamení

Povalečská znamení zvěrokruhu: 6 největších lenochů dle znamení

Znáte to. Někdy přijde den, kdy se vám nechce absolutně nic dělat. Nejradši byste sebou plácli na gauč a celý den se dívali na televizi nebo ho klidně celý prospali. Všichni máme takové dny. Někteří z nás jsou ale lenivější nežli jiní. Poznejte teď společně s námi povalečská znamení zvěrokruhu.

Povalečská znamení zvěrokruhu

Následující šestice znamení je známý svou neochotou pracovat. Tito lidé ze všeho nejvíce milují nečinnost. Kdyby bylo po jejich, nedělali by nic, co není vysloveně nutné.

  • Ryby
  • Lev
  • Střelec
  • Váhy
  • Býk
  • Rak

Ryby

Lidé zrození ve znamení Ryb jsou neuvěřitelní snílci. Kdyby to šlo, strávili by celý den jen tím, že se uzavřou do svých vlastních myšlenek a stráví všechen čas ve své smyšlené realitě. Není totiž tajemstvím, že Ryby mají svůj vnitřní svět, do kterého utíkají před realitou.

Lev

Pokud Lvu nedáte dostatečně najevo, že svoji práci dělá dobře a nebudete ho za jeho výkony náležitě chválit, pak se do práce sám od sebe rozhodně nepohrne. Když totiž tito lidé nevidí, že je druzí obdivují za to, co dělají, raději nedělají vůbec nic.

Střelec

Mezi povalečská znamení zvěrokruhu spadají také Střelci. Pracovní činnosti považují za něco neuvěřitelně nudného a nezajímavého. Do práce chodí jen proto, že musí a že z toho mají peníze. Neuvidíte je dělat cokoli nad rámec toho, co se po nich žádá.

Váhy

I lidé narození ve znamení Vah dají přednost nic nedělání před jakoukoli činností. Sami od sebe se do ničeho nepustí. Když po nich někdo něco chce, musí je dlouho přemlouvat, což dokáže pěkně otrávit. Váhy se nepředřou.

Býk

Pokud řešíme povalečská znamení zvěrokruhu, nesmí na našem seznamu chybět znamení Býka. Ti se do práce pustí jen za předpokladu, že si pro jakoukoli činnost najdou dostatečně silnou motivaci. Jinak nehnou ani prstem.

Rak

Raka uvidíte něco dělat jen tehdy, kdy je dobře naladěn. Ve chvíli, kdy tito lidé nejsou tzv. ve své kůži, pak si raději lehnou a předstírají, že nemají absolutně žádné povinnosti a nikdo po nich nic nežádá.