KrásaKrása a móda

Nejlepší oční krém na vrásky: 3 nejlepší produkty 2023

Nejlepší oční krém na vrásky: 3 nejlepší produkty 2023

Stárnutí nikdo z nás nezastaví a proto je třeba mít u sebe záchranáře jménem krém na vrásky, který vám pomůže vyživit oční okolí a trochu zmírní stárnutí a pomalu zahladí vrásky. Nicméně je nejlepší pečovat o pleť hned od začátku, například už od dvaceti. Pleť vám to vrátí a bude šťavnatá a hlavně zdravá.

Oční krémy

Krémy s obsahem aktivních peptidů, které stimulují produkci kolagenu pomáhají zmenšovat vrásky. Pokud chcete z péče vytěžit maximum, sáhněte po očním krému s retinolem, resveratrolem nebo kyselinou hyaluronovou.

Kiehl’s, Creamy Eye Treatment with Avocado

Jedná se o hydratační oční krém, který oční okolí rozjasní a hloubkově hydratuje. Skládá se z avokádového oleje, betakarotenu a bambuckého másla, okamžitě zlepšuje vzhled, texturu a suchá místa. Dodává celodenní hydrataci, která může pomoci předcházet časným známkám stárnutí.

Weleda Pupalkový anti age krém

Tento krém je určen především ženám se zralou pletí, která potřebuje více pozornosti a péči. Základem je olej ze semen pupalky dvouleté, který společně s výtažky z dalších vzácných rostlin udržuje zralou pleť hydratovanou. Redukuje hluboké vrásky, váčky pod očima, posiluje křehkou pokožku a snižuje otoky kolem očí.

Revitalift Laser X3 oční krém – L’oréal Paris

Oční krém působí díky obsahu kyseliny hyaluronové na zmírnění výskytu vrásek, kovový aplikátor ve spojení s kofeinem redukují váčky pod očima a obsažená látka s názvem Pro-Xylan udržuje pleť pevnější. Obzvláště je lehce sehnatelný v drogeriích.

Jak pečovat o oční okolí

  • Vždy je nejlepší prevence, což znamená důkladné odličování ráno a večer, samotné čištění a starost o pleť
  • Na první vrásky kolem očí a každodenní péči jsou ideální níže zmíněné oční krémy
  • Jako extra výživu si jednou za čas dopřejte masku na oči či polštářky pod oči

Shrnutí

Zaměřujeme se na péči očního okolí a redukci vrásek. Na tuto problematiku se hodí produkty jako Revitalift Laser X3, Weleda Pupalka nebo Creamy eye treatment. Vždy dbejte o svoji pleť už od mladého věku.