Krása a módaNehty

Podzimní nehty: inspirace pro sezonu 2024

Podzimní nehty: inspirace pro sezonu 2024

Podzim klepe na dveře a společně s tímto ročním obdobím přichází ruku v ruce nejen teplejší svršky, ale také typicky podzimní barvy. Na podzim dáváme přednost pletenému oblečení, vybíráme si hřejivější doplňky, řešíme podzimní nehty. A právě jimi vás prostřednictvím tohoto článku chceme inspirovat.

Tipy na podzimní nehty

Pro mnoho žen je samozřejmostí, že chtějí mít upravené ruce. Pokud k nim patříte, pak si určitě pohráváte s myšlenkou, že si necháte udělat podzimní nehty. Jaké barvy se k tomuto ročnímu období neodmyslitelně pojí?

  • Červená
  • Oranžová
  • Žlutá
  • Hnědá
  • Zelená
  • Okrová

Černé nehty

Černé nehty se hodí snad ke každému období v roce. Je to univerzální barva, která se hodí prakticky k čemukoli. S tímto odstínem nemáte co zkazit.

Červené nehty

I červená barva patří k podzimu. Rudě zbarvené nehty budou vašim drápkům určitě náramně slušet. Pokud se nebojíte výrazných odstínů, neváhejte nad nimi.

Černá metalíza

Podzimní nehty budou vypadat krásně, když je necháte vyniknout v tzv. metalíze. Je to na pohled velmi zajímavé a vaše nehty díky tomuto designu určitě vyniknou.

Tmavě hnědá matná barva

Jednou z tolik typických podzimních odstínů je hnědá. A to v mnoha svých podobách. Od jemně pastelově hnědé přes kaštanovou až po sytě hnědou. Co byste řekli na tmavě hnědou matnou podobu vašich drápků?

Hnědo oranžové nehty

Proč se omezovat pouze na jeden odstín, když můžete sladit vícero barviček do sebe? Za nás vypadá moc pěkně kombinace oranžové a hnědé barvy. Co na ni říkáte vy?

Zeleno šedé nehty

I zelená je barvou podzimu, možná vás ale pouze zelené podzimní nehty nelákají. Když je ale zkusíte spojit s další barvou – v tomto případě s šedou – pak vás výsledek zaručeně moc mile překvapí.