Krása a módaMóda

Šaty na večírek: 6 tipů, v čem zazářit

Šaty na večírek: 6 tipů, v čem zazářit

Chystáte se na akci a řešíte, co na sebe? Vybíráte vhodné šaty na večírek, ve kterých zazáříte? Ženy se rády líbí a lichotí jim, když se pozornost strhne jejich směrem. Inspirujte se našimi modely, ve kterých se stanete hvězdou večera.

Jaké zvolit šaty na večírek? Vyberte si!

Šaty na večírek jsou pro většinu žen vůbec první volba. Co jiného totiž k nám ženám tak neodmyslitelně pasuje, jako právě šaty. Cítíme se v nich sexy, žensky a sebevědomě. Jak vybrat ty nejlepší?

  • Flitrované šaty
  • Šaty s dlouhým rukávem
  • Hluboký výstřih
  • Malé černé
  • Plisované šaty
  • Lesklé šaty

Flitrované šaty

Pokud jdete na večírek, kde se chcete blýsknout, co jednoduššího pro to můžete udělat, nežli si na sebe obléknout flitrované šaty? Od těch se bude krásně odrážet světlo a by budete zářit doslova na každém kroku.

Šaty s dlouhým rukávem

Kde je psáno, že šaty na večírek musí mít nutně špagetová ramínka? Pokud se na to cítíte, nebo pokud je třeba chladněji, pak si klidně oblékněte šaty s delším rukávem. I takové modely udělají na večírku velkou parádu.

Hluboký výstřih

Nestydíte se? Pak vám určitě nebude dělat problém vzít si na sebe šaty s hlubším výstřihem. Máte-li co ukázat, není se za co stydět. Na večírku je trocha té odhalené kůže povolena, samozřejmě nic extra vyzývavého – do toho vás nikdo nutit nebude.

Malé černé

Na našem seznamu nesmí chybět taková klasika, kterou jsou malé černé. S těmito šaty nemůžete udělat chybu. Ať už v nich vyrazíte kamkoli, budete vypadat skvěle.

Plisované šaty

Velmi pěkné jsou plisované šaty na večírek. Tento styl na pohled vypadá velmi zajímavě, zvláště pokud se plisování zkombinuje s lesklým materiálem.

Lesklé šaty

Jdete na večírek? A chcete se blýsknout? Na závěr vám dáme tip na lesklé šaty, které jsou vkusné a jistě vám budou slušet. Troufnete si na ně?