Horoskopy

Spavá znamení zvěrokruhu: 5 největších spáčů

Spavá znamení zvěrokruhu: 5 největších spáčů

Někteří potřebují více spánku nežli jiní. Proč tomu tak je? Proč někomu stačí 5 hodin spánku a jiný ani po desetihodinovém dřímání stále nemá dost? Jsou mezi námi spavá znamení zvěrokruhu, která toho nerušeného snění vyžadují více nežli ostatní. O koho jde?

Spavá znamení zvěrokruhu: kdo je největší spáč?

Patříte k lidem, kteří se spokojí s pár hodinami spánku? Nebo se naopak řadíte k těm, kteří by mohli prospat klidně půl dne? Odhalíme teď společně spavá znamení zvěrokruhu – možná zjistíte, že patříte k notorickým spáčům.

  • Kozoroh
  • Ryby
  • Váhy
  • Štír
  • Rak

Kozoroh

Sedm až osm hodin spánku není pro zrozence Kozoroha absolutně žádný problém. A je jedno, v kolik hodin zalehnou do postele – svou sedmičku až osmičku si zkrátka nenechají vzít a přes to nejede vlak. Kozorozi spánek milují, a jakmile nenaspí potřebné hodiny, projeví se to na jejich náladě a značné podrážděnosti.

Ryby

Kdo se narodil ve znamení Ryb, ten nebude spokojen, dokud denně nenaspí osm až devět hodin. A když to situace dovolí, tak klidně ještě více. Ryby zkrátka spánek potřebují, protože se v něm dostávají do „svého světa“ – spánek pro ně není ani tak příležitostí pro nabrání nové energie, jako spíše pro odpoutání od reality.

Váhy

Mezi spavá znamení zvěrokruhu patří také Váhy. Tito lidé si zakládají nejen na tom, aby měli spánku dostatek. Ale záleží jim i na prostředí, ve kterém se odpočinku a spánku oddávají. Pohodlné ložní prádlo, měkoučká postel, tma a čerstvý vzduch – přesně tohle zrozenci Vah potřebují k tomu, aby byl jejich spánek plnohodnotný.

Štír

I když Štíři rádi spí a spánek milují, bohužel se velmi často potýkají s problémy, které se právě spánku týkají. Jsou schopní probudit se uprostřed noci a několik dalších hodin stráví tím, že se budou snažit marně usnout. Dokážou fungovat bez spánku, ale ne dlouho. Za svůj standard považují, když mohou spát alespoň 8 hodin denně.

Rak

I Raci potřebují spát alespoň 8 hodin denně. Pokud mají spánku málo, nebo je jejich spánek nekvalitní, pak jim během dne chybí energie a bývají velmi často podráždění vůči lidem ve svém okolí. U Raků je také známo, že pokud nespí ve svém přirozeném a dobře známém prostředí, pak mají se spánkem problémy.