Horoskopy

Srabi podle horoskopu: od těchto 5 velké činy nečekejte

Srabi podle horoskopu: od těchto 5 velké činy nečekejte

Někdo má tzv. pro strach uděláno a někdo je naopak pěkná trasořitka. Jsou mezi námi jedinci, kteří se chovají jako bačkory a před problémy strkají hlavu do písku. Kdo jsou největší srabi podle horoskopu? Pojďte to s námi zjistit.

Srabi podle horoskopu

Hvězdy v našich životech promlouvají do mnoha věcí. Ovlivňují naše povahy, dávají nám do vínku charakteristické rysy a mimo jiné mohou v nemalé míře ovlivnit také náš přístup k řešení problémů. Tohle jsou za nás největší srabi podle horoskopu.

  • Vodnář
  • Rak
  • Váhy
  • Ryby
  • Lev

Vodnář

Vodnáři jsou lidé, kteří navenek působí velmi inteligentně. Když je ale poznáte blíže a oni vás nechají nahlédnout za jejich slupku, pak zjistíte, že si neustále na něco stěžují a ve všem vidí problém. Nic se jim nelíbí, se vším jsou věčně nespokojení. I když mají neustále plnou pusu stížností, nic ve svém životě nezmění. Jednoduše proto, že na to tzv. nemají koule.

Rak

Emocionálně založení zrozenci Raka neumí řešit problémy. I proto patří mezi sraby podle horoskopu. Jakmile se před nimi objeví nějaký problém, jen sedí a brečí. Nesnaží se situaci napravit nebo se k řešení potíží postavit. Čekají, až se problémy a potíže vyřeší samy.

Váhy

Máte-li ve svém okolí někoho, kdo se narodil ve znamení Vah, pak jste si už možná všimli, že tito lidé pořád hází špínu a vinu na lidi okolo sebe. Dělají to proto, aby je druzí litovali, aby s nimi sympatizovali. Nestydí se obviňovat ostatní. Když je někdo konfrontujte, zbaběle před ním utečou a budou dělat tzv. mrtvého brouka.

Ryby

Za největší sraby podle horoskopu můžeme považovat také zrozence Ryb. Zasněné znamení zvěrokruhu žijící ve svém vlastním světě, které je přesvědčené o tom, že problémy zmizí, pokud si jich dostatečně dlouho nebudou všímat. Ryby se obklopují jen lidmi, kteří dokážou věčně naslouchat jejich stěžování si.

Lev

Lvi nejsou spokojeni se svým životem a to ani tehdy, kdy se jim daří. A ačkoli nejsou spokojení, nic pro to nedělají. Chtějí být vždy a za jakékoli situace středem pozornosti a kolikrát se toho snaží dosáhnout tím, že před druhými naříkají a stěžují si, jak se mají v životě špatně.