Krása

Špatně prodloužené vlasy

Špatně prodloužené vlasy

Je jasné, že každá žena již od útlého věku touží po dlouhých a krásných vlasech. Z tohoto důvodu si často v dospělosti našetříme na jejich prodloužení a těšíme se do salonu, kde nám náš sen konečně splní. Ve spoustě případech je však prodloužení provedeno špatně. Co se dá v té chvíli dělat, když nejste spokojeni s výsledkem?

Jak reklamovat špatně prodloužené vlasy

Špatně prodloužené vlasy jdou na zodpovědnost salonu, kde jste si vlasy nechali prodlužovat. Pokud se vám proto nelíbí výsledek, jistě se můžete ozvat a měli by vám vlasy opravit a případné škody napravit.

Je jasné, že ne každý salon to bude chtít udělat, s tím už se hold musí počítat. Chtějte ale minimálně zpět svoje peníze, na to byste měli mít nárok vždy. Další krokem může být z vaší strany špatná recenze salonu na sociálních sítích nebo na jejich oficiální stránce. Možná jakmile uvidí vaši špatnou recenzi, mohou změnit názor a vlasy vám opraví.

Jak vybrat dobře salon pro prodloužení vlasů

I ten nejlepší a nejdražší salon může přijmout nezkušenou kadeřnici, která vlasy prodlužovala pouze několikrát za život a zrovna se jí to nepovede. Všeobecně jsou ale dražší služby zárukou kvalitnějších služeb, produktů a také péče, pokud se něco nepovede. Velkému salonu by totiž velmi uškodila špatná recenze jejich služeb.

Pokud už se proto rozhodnete pro prodloužení, rozhodně se na něm nesnažte ušetřit. Nechoďte za svojí kamarádkou, která provozuje kadeřnictví u sebe doma a udělala by vám prodloužení skoro zadarmo. Raději se svěřte do rukou profesionálům, kteří prodlužování rozumí a kteří ví co dělat, když se něco nepovede.

Prodlužování vlasů opravdu není jednoduché a pokud se do něj pustíte, určitě si zjistěte, jaké možnosti máte se při případném špatném výsledku bránit. Vždy je lepší byt připraven, než překvapen!