Horoskopy

Smutná znamení: tito 4 mají sklony k depresím

Smutná znamení: tito 4 mají sklony k depresím

Moderní doba a rychlý svět nepříznivě ovlivňuje psychiku lidí. Je to způsobeno tím, že pokud člověk nestačí, je společností odsouzen, protože se neúspěch se neodpouští. Některá znamení však jen pohlcují příliš mnoho negativní energie. Tato znamení zvěrokruhu mají díky tomu sklony k frustracím, které vedou až k depresím. Která znamení jsou nejvíce smutná?

  • ryby
  • rak
  • štír
  • kozoroh

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb jsou velmi empatičtí a citliví. To si uvědomuje i jejich okolí a na ryby pak přenáší všechny své trable, se kterými se ryby musí složitě vypořádat. Občas je toho na nich moc a upadnou díky problémům ostatních do depresí. Právě kvůli tomu utíkají do svého sluncem zalitého alternativního světa, aby načerpali novou energii.

Rak (22. června – 22. července)

Lidé narození raka jsou někdy až přecitlivělí. V životě se velmi soustředí na to, aby fungovaly všechny vztahy. V každém vztahu to občas zaskřípe, ale oni se s tím odmítají smířit. Při sebemenší hádce mají pocit, že o druhého přišli a upadají do depresí. Je jich život je jízda na horské dráze – jeden den jsou nejšťastnější lidé na světě a další nejsmutnější.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra vše prožívají velmi intenzivně a hluboce. Mají v životě jen pár lidí, na které se mohou skutečně spolehnout, protože ze své podstaty lidem spíše nevěří. Ve svých myšlenkách bloudí mezi křivdami, které se jim v životě (ne)staly a pak jsou smutní, jak je život nespravedlivý.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi na sebe a ostatní vyvíjí velmi velký nátlak, pokud jde o výkon a dosahování cílů. Někdy je toto životní břemeno velmi težké unést, a tak někdy selžou. Neúspěch je pro kozorohy neúnosný, upadnou kvůli němu do depresí a je pro něj jen velmi těžké se z nich dostat.