Horoskopy

Neopatrná znamení: těchto 5 si nedává moc pozor

Neopatrná znamení: těchto 5 si nedává moc pozor

Někteří jedinci prahnou po dokonalosti a vše si plánují do posledního detailu a jiní jedinci se zase neradi svazují pravidly a žijí spontánní život. Tím, že jsou spontánní jedinci tak neopatrní, dostávají se do riskantních či jiných mnohdy nezávidění hodných situací. Toto je 5 nejméně opatrných znamení zvěrokruhu.

  • blíženci
  • střelec
  • vodnář
  • beran
  • ryby

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou velmi pohotoví a necítí tak potřebu svazovat se nesmyslnými pravidly, které jen dle jejich názoru omezí poznání a hlavně zábavu. Jejich bezstarostnost má však za následek nesoustředěnost, což vede k chybovosti a nedůslednosti. Počínají si celkově velmi neopatrně.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou celý život nespoutaní a nic nemilují více než svobodu. Aby pocítili adrenalin, jsou ochotni dělat kaskadérské kousky. Často až hazardují se životem. Mají velmi neopatrný přístup, protože si nic neplánují. Tím pádem často přehlížejí detaily, které považují za nedůležité.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře jsou známí svým nekonvenčním myšlením a nápady. Snaží se za každou cenu vymanit ze společnosti, aby nebyli součástí stáda. Mají ale často pocit, že jsou lepší než ostatní, a tak příliš nedbají opatrnosti. Mají tendence přehlížet všední povinnosti a pak se jim to nakupí.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou známí svou impulzivitou. Právě tato jejich charakterová vlastnost vede k tomu, že jsou velmi neopatrní, protože se neumí ovládnout. Jsou velmi netrpěliví a velmi zbrklí, což z nich činí velmi neopatrná znamení zvěrokruhu.

Ryby (21. února – 20. března)

Ačkoliv jsou ryby velmi empatické a emocionálně založené, což jsou velmi oblíbené vlastnosti, má to jeden háček. Je to zasněnost, kterou ryby mají. Tím, že jsou neustále ve svém vlastním alternativním světe, zapomínají na ten opravdový a počínají si značně neopatrně, když si na přechodu nedávají pozor.